Do Neuma za 1h i 30min

Do Neuma za 1h i 30min

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
326_image1_bomb-clock-pic-copy.gif


a on je stigao u 14:20 :lol:
 
Član
Hahahahah,prejaka tema,kao sto rekoh na prosle 2-ije,jos jedna ribolovacka.........:lol::lol::lol:
 
Član
Dobar neki golf,izgleda da je pravo ocuvan sat i po do neuma..........haahhaahahahah....:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
kada su 2007 bili malezijci u sarajevu ja sam vozio neke delegate u mostar,bio je petak,auto audi 2,5 tdi 180 KS sa strobovima i ispred je isla cetvorka kao preteca,znaci od avaza do starog mosta 40 minuta okruglo tako da sve je moguce
 
Član
Ja sam jednom vozio za Zagreb iz Sarajeva golf 1.6D i stigao za 20 min....Ali sam ga gasao pa je i razumljivo,e da i nove mi prednje gume bile......;):lol:
 
Član
Ja sam jednom sa mojom E30 iz Neuma do Odzaka za 4 Sata i 30 minuta stigao. U sarajevu sam se zaljepio za Audija A6 i do Maglaja smo sa 160 Km/h picili jedan za drugim:D
 
Šanse ima ali sa takvim autom nikako. Da su se neke stvari posložile kao što je voznja nocu (iza 00:00) i da ga je bas przio do mostara bi mogao doci za sat i 10 minuta ali do neuma mu ima jos toliko u KM ako ide kracim putem koji je gori.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top