Do Neuma za 1h i 30min

Do Neuma za 1h i 30min

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
:lol::lol::lol: okle iz qrca
isto se tako levat jedan iz skole hvali kako sa autobusom iz čapljine stignu do mostara u skolu za 20min:lol::lol: pa umal nismo ubili Boga u njemu
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
:lol::lol::lol: okle iz qrca
isto se tako levat jedan iz skole hvali kako sa autobusom iz čapljine stignu do mostara u skolu za 20min:lol::lol: pa umal nismo ubili Boga u njemu

jeste zajebaTi, isto ko i ovaj lola sto je na more stigo za sat i po... ;)
 
joj provale :lol::lol::lol: da ga je przio toliko ne bi mu samo klipovi otisli, meni se citav motor raspo a nisam ga przio ni 30km hehehheh puko blok,glava.... da ne nabrajam,ostala mi bosch pumpa,mjenjac i alternator ostalo u zeljezo:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: al bar sam benza otreso:cool::cool:
 
Član
To mora da kod njega sat na ruci da je stajao hehe ma kaki nemoguce za to vrijeme da stigne



" JA sam se sakrio kada bomba puca " pozz
 
Član
Potrebno mu je vozilo poput Impreze, Evo-a, M3-Gpower, RS4-DTM, Skyline-a,itd., sa 400WHP, Čista Cesta, PRO Vozač.
To bi bilo onako od oka.;)
 
Član
i opet nemoguce :) bola jos sad sezona ovo ono puna cesta raje policije na svakom koraku i tako te stvari cisto preseravanje
 
Član
ma ljudi..moze al kad se naguzi...i jos sa dvicom...jes sigurno...ako kontamo u euricima ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top