Djecija autosjedista-Tuzla

Djecija autosjedista-Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Isto tako drug imas u TC Dramar u Slavinovicima, nedaleko od Inter auta, citavu radnju "No-No Club", sa djecijom odjecom i tim karafekama, pa vjerovatno imaju i te sjedalice, a u Mercatoru i Turbo Limacu ces naci 100% neke. Danas cu biti u Dramaru na kafi, pa cu odatle da ti napisem ima li tih sjedalica u pomenutoj radnji. Ako se ne budes snalazio, samo nazovi, pa se moze i kafica popiti ;)

061 946 091 / Samir
 
Član
Jos jednom hvala Tuzlacima na pomoci, juce bio u TZ, obisao sve radnje, malo prozvao SamiRX8 za pomoc... nista se nije kupilo nazalost.
CAM ima samo jedan model za grupu 1, u TL u Mercatoru imaju malo veci izbor ali su i cijene khm khm, ono sto je meni zapalo za oko je cca650KM.
Ponedeljak u HR po maxi cosi ili nania primo ferrari, slike budu cim se uglavi sejdalica.
LP
 
Član
ma ajd naci ces...a nisam ni sumnjo da ce u merkatoru cijene biti vasionske...sve im je preskupo brate...
 
Član
Nema na cemu drug, ja sam bio s autom dole, pa da si opet nazvao lahko bi dosao do tebe i provodao te po tim mjestima. Ako jos sta treba pogledati samo javi, a slike obavezno postavi ;)
 
Član
Da ne kazete da sam ostao duzan :)
Juce napokon kupio sjedalicu za bebca
Izbor je pao na Maxi-Cosi priori XP model. Gledao sam i te Nania sjedalice sa Ferrari logom, prelijepe su ali kvalitet ..... nije bas.
Cim se smontira u auto ide i slika sjedista i korisnika ;)
Zasad evo jedna slikica kako izgleda sjediste.
I ako kome bude trebalo nek se javi na PP za adresu, prodavnica u Slavonskom Brodu je izuzetna, i imaju na stanju vise od 30 modela.
LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top