Djecija autosjedista-Tuzla

Djecija autosjedista-Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@Bulex... daj malo pojasni kako doci do te prodavnice, 3x dosad hodao po TZ po gradu... daj mi bar ime ulice, stupine mi malo sirok pojam za traziti :icon_confused:
 
Član
to su ti stupine zgrada B7....kad ides od hotela Tuzla u toj zgradi sa zadnje strane ti je Ingel Computers pa malo vise uznad No Name frizerski salon pa odma iznad njega je ta firma o kojoj bulex prica...
 
Član
ebiga neko ce ti morati reci... ovako kad ides od hotela tuzle stupinama... i B7 zgrada ja mislim da pise na njoj.. kad skrenes kod nje... jednosmjerna je znaci... ides okolo... i cim obidjes zgradu i pocnes se spustati njenom duzinom... bice ti s lijeve strane... prodavnice... tih dijecijih budlastinja... ovo ima zhena i broj telefona: 061/410-106 Alisa :D
 
Član
nema naziva ulica...znaci Stupine zgrada B7...i ostalo sam ti vec opisao;)

eto imas sve sad opisano ebem ga ako budes ful'o:icon_biggrin:
 
Član
joj zhene... samo pomalo informacije daju.... najvise sjedilica imas... na slatini... preko puta sestice, iznad novog trznog, prodavnica CAM imaju dosta na lagaru sjedalica... et... hoces da jos odem kupiti za tebe :D
 
Član
Ok, zahvaljujem na info... ako ne nadjem zvacu ovaj broj da mi pomognu ;)
Javim za par dana sta sam pazario, kako "lezi" u autu, i kako bebac sjedi u sjedistu ;).
Mozda to kome bude i korisna info... vidim ima vas jos koji trazite sjedista, pa cisto da podijelimo iskustva.
LP
@nodiash i bulex : jedino ako ste free popodne i voljni biti my guide po tuzli, i da popijemo po kafu ;)
 
Član
drug
ja sam za svoj podmladak uzeu u turbo limacu al u Sarajevu
maxi cosi do godinu dana
auto stolica i nosliljka mogu ti reci da sam stvarno prezadovoljan
posjeti njihovu stranicu imas katalog sa nasim cijenama a mora imati negdje i u TZ drug

jos malo pa cu da mu uzmem recaro auto stolicu :D
 
Član
Gtiboy je napisao(la):
Ok, zahvaljujem na info... ako ne nadjem zvacu ovaj broj da mi pomognu ;)
Javim za par dana sta sam pazario, kako "lezi" u autu, i kako bebac sjedi u sjedistu ;).
Mozda to kome bude i korisna info... vidim ima vas jos koji trazite sjedista, pa cisto da podijelimo iskustva.
LP
@nodiash i bulex : jedino ako ste free popodne i voljni biti my guide po tuzli, i da popijemo po kafu ;)

vidi s bulexom trebo bi da je voljan a ja sam druze daleko od Bosne Bogu iza tregera:icon_sad:
 
Član
Ako te ne mrzi vidi sta ima, ali akio mozes do 15. - 15.30 napisati jer tad vec mislim krenuti u TZ.
Hvala unaprijed na trudu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top