Djecija autosjedista-Tuzla

Djecija autosjedista-Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mala pomoc od Tuzlaka, ako zna ko ;)
Trebam kupiti sjediste za svoj podmladak da i on uziva u :123:...
Ciljana grupa je 1 ili od 9-18Kg. Gdje u Tuzli pogledati ovako nesto, ali da nisu sjedalice tipa onih u FIS-u sto nemaju ECE-R44/04 i po mogucnosti Isofix, jer auto ima vec ima pripremu.
Uzi izbor bi bio Maxi-coxi, Romer ili Nania Ferrari. Jel ko od vas obracao paznju na ovako nesto zadnjih dana....
Hvala unaprijed za pomoc, da ne lutam cio dan po gradu trazeci :)
LP
 
Član
Sto se tice ovih radnji po Tuzli teska situacija....Bulex je to skoro nesto trazio cacko i kako znam na kraju je po netu trazio da naruci...Moguce je da ima negdje nisam siguran...vjerujem da ce ti on reci vise kad kuzne ovu temu...
 
Član
ebay.... duplo jeftinije... troduplo.... vivo recaro... za do 45kg.... izadje te ovdje... 120-150€

ovo sjediste ti ispunjava sve ADAC standarde sigrnosti

ce9c_8.jpg
 
Član
Znao sam da ga je bulex oshacovo...svidja mi se ovo...imal sta za jedno 103 kile zive vage:icon_biggrin:
 
Član
Thnx, i mislio sam doci do merkatora.
@Bulex, imas li kakvu adresu sem ebay.... ?
Sta ce mi ovo do 45 necu se ja vozit, nego klinac :lol:
Bio sam se zalijepio za Nania primo ferrari
http://www.media-commerce.com.hr/proizvod.php?id=7&id1=71&id2=579
kao ovo, ali nisam bas uspio naci rezultate testa ADAC-a ili nekog mjerodavnog. Mada citam da Nania i nije nesto imala dobre rezultate na testovima :(
 
Član
Hehehe...mozda se i ti uglavis:icon_biggrin:...a vidis zaboravio sam na merkator...sigurno da ima al su vjerovatno preskupa...
 
Član
pa pogodno je od 10-tak kila pa do 45.... zbog strukture i svega moze od malog dijeteta... pa do vec malo veceg... ebiga... ja iskreno hocu ova da narucim... al posto dijete tek treba da se rodi pa sam uz dijecija kolica... dobio... sjedalicu koja moze do 1 ili 2 godine ne znam... zhena je doktor za to... a ako hoces da cujes sta zene govre o tome i koja su najbolja i gdje se ima u bih kupiti... forum.. www.ringeraja.com
 
Član
ima i ona radnja na slatini...prodaju sve i svasta sto se tice tih djecijih zajebancija a moze se i narucit od njih...ja mislim...to je ona zgrada preko puta sestice...zgrada gdje je gorenje...pa pogledaj i tu moze bit bidne...
 
Član
ja ba... imas na stupinama iznad no name... frizerskog.... prodavnicu... zastupnici su neke italijnanske marke... koja je blizu chicco-u
 
Član
Cek malo sad, posto nisam iz TZ jel moze bar ime ulice sta da trazim :lol:
Mada no name sjedalice koje nisu bile na testu ne dolaze u obzir, cijenama su sve tu negdje (od ovih kvalitetnijih) a o sigurnosti ne vrijedi pricati.
 
Član
ma jok budalo.... stupine.... b neam pojma koji gdje ima "No Name" frizerski odma iznad njega imas zastupnike CAM firme iz italije... ja sam kupio te... jesu malo skuplje... al su svemirska... hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top