Dizelasi Se Ne Isplate

Dizelasi Se Ne Isplate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Anese ofulo si model , kod Coleta je GDI motor ( isto kao FSI ) sa 125 KS i garantovano je da toliko trosi zbog sistema ubrizgavanja ;)
 
Član
BEMWE je napisao(la):
Definitivno benzin;)
Imam 3 auta i sva tri su benzinci 5000ccm 306KS, 4000ccm 220KS, 5600ccm 279KS:icon_biggrin:
U jednom imam plin, i sa 30EURa prelazim 250km:icon_biggrin:

samo malo druze onda nemas 3 auta na benzin imas jedno na plin, posto mi nimalo nije jasno sto je ova tema otvorena kod disel nevalja i ode auto a ipak prolaze dosta kilometara,ajd vi malo sto prelazite sa 30 eura 250km javite se koliko predjete kilometara sa plinom koliko auto izdrzi naravno da ces reci da se nekvari nista samo da bi bio upravu ali mozes to nekom drugom pricati,a ovde se neprica samo za bosnu pa da se isplatnije voziti benzin nije samo bosna kriva sto ima lose gorivo ima dobrog ali moras malo vise platiti i to je to , a ti prokontaj koliko tebe izadje taj auto sto predjes sa plinom 30 eura 250 km.
 
BHT Ovisnik
@anes
ti meni naspi 50KM goriva,ja cu ostatak do čepa,po mom potrosnja nek bude 6l kao sto sam rekao,znaci s tvojih 50KM moramo preci 370km,kad zavrsimo tu destinaciju opet do vrha sipamo da izmjerimo tocno,ako pređemo manje ja tebi punim rezevoar do vrha,ako pređemo ovoliko ili vise ti meni opet napunis ostatak do vrha ?:icon_smile:

http://www.autoevolution.com/engine/volvo-v40-2000-18i.html
tu su uvijek tocni,i za golfa 2 diesela kazu da je 6l potrosnja :)
 
Član
najvise bi volio da mi je alfa benzinka,ali nije nazalost,iz x razloga.
benzinci imaju dosta prednosti nad dizelom,ali kad neki pocnu isticati potrosnju kao prednost,to postaje smijesno
 
ja postujem misljenja ljudi koji su gazde i imaju para da kupuju jaka auta i nije im problem nasut svaki dan pun tank ali me zivcira ova omladina-studenti koji voze te cuvene benzince, nek imaju i plin, da im auto trosi 5-6L otvorene, to mogu da okace macku o rep, ja sam vozio i dizela i benzinca i hvala Bogu odlucio se ponovo za Dizela...
Nek mi dodju slobodno ovi sto imaju PLIN i idemo na duzu relaciju pa cemo vidit kolko ce ko potrosit goriva...

Najvise me nervira kad govore, ja hocu benzinca, nek bruji auspuh nek trosi 10L a kad ga zoves da izadjete on se slepa meni koji vozim dizela, a ZASTO???- Zato sto doticni nemaju para da sipaju....

Slobodno komentirajte moj post meni ne smeta ni negativno i pozitivno misljenje :spam::spam:
 
BHT Ovisnik
ti sto se slepaju u nas je najvise s golfovima 4 tdi-evima i sl. sto uzmu od mamice i tatice,kad imaju 20km face su da se pokazu u gradu,pa dok sam imao jettu tad hakaju,kasnije ajd vozi tamo-vamo,al to je nebitno sada za temu

a ovo omladina-studenti predpostavljam da sam i ja tu ubrojan,cak sto vise tek sam student,nit sam gazda nit ista,zaradio sam i kupio benzinca,mogao sam diesela,tko ne vjeruje da trosi 6l otvorene nek dođe i uradimo ovo sto sam anesu predlozio,ne trosi svako auto kao dvica 1.3b
 
CoL3 je napisao(la):
ti sto se slepaju u nas je najvise s golfovima 4 tdi-evima i sl. sto uzmu od mamice i tatice,kad imaju 20km face su da se pokazu u gradu,pa dok sam imao jettu tad hakaju,kasnije ajd vozi tamo-vamo,al to je nebitno sada za temu

a ovo omladina-studenti predpostavljam da sam i ja tu ubrojan,cak sto vise tek sam student,nit sam gazda nit ista,zaradio sam i kupio benzinca,mogao sam diesela,tko ne vjeruje da trosi 6l otvorene nek dođe i uradimo ovo sto sam anesu predlozio,ne trosi svako auto kao dvica 1.3b

moze trosit 6-7L otvorene i ja sam tako Corrada vozio ali 5-om ŠESET, ne smijes dat gasa, a po gradu svaki benzin trosi preko 10L jer dizeli trose 9-10L i to me ne moze NIKO ubijedit :D
 
BHT Ovisnik
ja sam rekao gore sve,do 6l,znaci sve preko ja placam,brzina nije samo 60,do 90 magistralom normalno,a ovo sigurno nije isti motor kao i corrado:icon_smile:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ja postujem misljenja ljudi koji su gazde i imaju para da kupuju jaka auta i nije im problem nasut svaki dan pun tank ali me zivcira ova omladina-studenti koji voze te cuvene benzince, nek imaju i plin, da im auto trosi 5-6L otvorene, to mogu da okace macku o rep, ja sam vozio i dizela i benzinca i hvala Bogu odlucio se ponovo za Dizela...
Nek mi dodju slobodno ovi sto imaju PLIN i idemo na duzu relaciju pa cemo vidit kolko ce ko potrosit goriva...

Najvise me nervira kad govore, ja hocu benzinca, nek bruji auspuh nek trosi 10L a kad ga zoves da izadjete on se slepa meni koji vozim dizela, a ZASTO???- Zato sto doticni nemaju para da sipaju....

Slobodno komentirajte moj post meni ne smeta ni negativno i pozitivno misljenje :spam::spam:

bravo majstore, citao sam svega ali si sada sve fino rekao
Lako je srat dok ne treba nasut. vecina se grebe i ovako i onako, ali kad treba srat onda su svi jaki. Bas bezveze
 
CoL3 je napisao(la):
ja sam rekao gore sve,do 6l,znaci sve preko ja placam,brzina nije samo 60,do 90 magistralom normalno,a ovo sigurno nije isti motor kao i corrado:icon_smile:

da si blize doso bi maksuz da se provozamo pa da mjerimo potrosnju i kolko vozis :lol::lol::lol:
naravno da nije isti motor, tvoj je jaci ali je ista potrosnja

ArminM je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
ja postujem misljenja ljudi koji su gazde i imaju para da kupuju jaka auta i nije im problem nasut svaki dan pun tank ali me zivcira ova omladina-studenti koji voze te cuvene benzince, nek imaju i plin, da im auto trosi 5-6L otvorene, to mogu da okace macku o rep, ja sam vozio i dizela i benzinca i hvala Bogu odlucio se ponovo za Dizela...
Nek mi dodju slobodno ovi sto imaju PLIN i idemo na duzu relaciju pa cemo vidit kolko ce ko potrosit goriva...

Najvise me nervira kad govore, ja hocu benzinca, nek bruji auspuh nek trosi 10L a kad ga zoves da izadjete on se slepa meni koji vozim dizela, a ZASTO???- Zato sto doticni nemaju para da sipaju....

Slobodno komentirajte moj post meni ne smeta ni negativno i pozitivno misljenje :spam::spam:

bravo majstore, citao sam svega ali si sada sve fino rekao
Lako je srat dok ne treba nasut. vecina se grebe i ovako i onako, ali kad treba srat onda su svi jaki. Bas bezveze

necu nikog navodit, nek se sami prepoznaju :lol::lol:
 
BHT Ovisnik
ti kazes:cool:

stari mi vise godina svercao auta,kroz kucu je proslo sve i svasta od auta(vecinom auta do 2000god. nije novije),po 2x tjedno,kao sto rekoh,bio je protiv benzina u svakom smislu,a sada misli prodati jettu maminu pa i sebi traziti volva benzinca;)
 
CoL3 je napisao(la):
ti kazes:cool:

stari mi vise godina svercao auta,kroz kucu je proslo sve i svasta od auta,po 2x tjedno,kao sto rekoh,bio je protiv benzina u svakom smislu,a sada misli prodati jettu maminu pa i sebi traziti volva benzinca;)

Volvo je dobro auto pa nek trosi :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top