Diesel je smece!

Diesel je smece!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sale je napisao(la):
ma nije al gdje ce tolko trosit na 140 km/h

cuj disel smece... lol bora 1.9 tdi na otvorenom minhen- sarajevo 1100 KM potrosi rezervar goriva 45 lit i rezerva 7 lil
vozili smo na auto putu oko 140 cijelo vrijeme, i kazete disel smece... lol
 
Član
moj stari trst-zepce 580km sa golfom 4 1.9 tdi,di crveno potrosi pola rezervoara ali ga cepa 150-160
 
Član
hebo vas to ja s puntom (skuterom) odem sa 90 km do makarske i vratim se u tuzlu....i to preko svitave prvo u neum pa poslije makarska:) 840 km.

Ne treba mi diesel:) ni plin:) lol.....
 
Član
ma kako kome,dizel ne moze povuc ko benzin al zato uzima goriva onako radi reda:lol:ja imam i jedno i drugo,neko na forumu je reko,na plin se kuha,na dizel se ore a na benzin se vozi..i s ovim se slazem...mislim,u mene je dizel i nije stedljiv,nimalo,11-12 litara trosi,al imam i benzinca,trosi 8...kad skontas svaki ima svojih prednosti...
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
Zavisi koji dizel vozis !? a sto se moje potrosnje tice otvoreni put ispod 6l , a jede cestu :) ...

u mene 2,9 dizel,ssangyong musso,mercedesov motor
al opet ide
moze 150,meni dosta:lol:
 
Član
hehehe dosta 150 !!!

ali ne kontam neke ljudi blate dizel a nisu nikada ni probali novije auto dizel vec kad pricaju o dizelu misle ne nekog golfa dvojku od 44 kw obicni dizel star 20 i kusur god ,, a ovamo hvala benzin a voze na plin :) ...
 

edo

Član
jeste,samo kad me rulja sa 1.6 diesel naljuti,stignem ga sa plinašem,a šmugnem sa benzincem...
hahahahaha,idem ja neki dan dole prema blažuju i nabro ga nakav lik sa dvojkom(dizlo) idemo oko
130,on se sav preznojava vidim muka idiotu,konta ford kanta,a ja samo sa plinom lagano,joj
kad sam ga na benz prebacio,kad proradi 66 kw(nije nešto puno)ali nekad dosta...

pozz svima,ma sve je dobro,samo ekonomija diktira šta se vozi...samo zbog papaka
čovjeku se zgadi dvojka 1.6 d,ali za običnog porodičnog čovjeka sa platom od 500 km
to je taman mjera i ja to poštujem...
 
Legend
nije ni dizel ni benz smece....

hoces da ti leti ko mig,sipaj benz i tankaj svako malo

hoces da ti ide ko did.......sipaj naftu i tankaj malo poslije onog benza....tako jednostavno heheh
 
Početnik
glavno je kad o benzincu podju pricati oni sto voze od 1,0 do 1,6B i jos ga stavili na plin..i onda kao mi vozimo dizel da bi ustedili na potrosnji, :lol: a sipamo najskuplje gorivo...
 
Član
IGY je napisao(la):
na auto putu se normalizuje potrosnja, ako ides istom brzinom i ne dodajes gas, a i za ovu kubikazu ovo je optimalna potrosnja na ovoj brzini.
Mirza izvini zbog OT meni na golfu je bord juce pokazivao 7.4 takodze na autoputu

pa jarane sve ti to zavisi od pritiskanja papucice.... evo npr... meni na autoputu od paskog mosta do splita na golfu potrosnja nije isla ispod 9.0 l a dizel... heheheheh... al zato i ide.... :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top