Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
točno...ići će orginal xenon...ili neće ići ništa :icon_smile:

ovo je bila neka ideja... dok nisam naišao na ove gore fotografije.

al svejedno moram čopit onog taxitu da vidim kako mu to uopće svijetli.
 
Član
evo samo ukratko..na autu ništa novo...neka je kriza stisla.
Napravljen mali servis na 70 tkm (4 filtera i ulje)

i zamijenjena obuća...ponovo se vozimo povoljno i udobno..a i performanse su opet tu :123:

spajderice očiščene i oprane te spremljene na zimski san..do proljeća
Vračene prednje zavjesice..da štite prednji prag..kada dođe takvo vrijeme.

Riješena nedoumica u težini felge s gumom..izvagano na preciznoj vagi.(di se bakar važe ) :lol:

Čeličane s 195/65/15 17 kg

Alu felge s 205/50/17 19kg

Par slika





041120111189.jpg


auto ima tek nešto više od 70tkm..
Što se tiče prelaska na 15"..uvijek se iznenadim koliko su udobnije od ovih 17"...makar nisu tolko mesnatije od njih. :cool:

Ratkape..za sad neće ič..a ne znam baš ni gdje su

i da čak je i moja gđa hakkler (koja je s autima na Vi..primjetila..a di su ti oni lijepi kotači? Kakve su to sad ovi...bez-vez.. )

na proljeće će valda nešto bit....
 
Član
vecinom ni ne primjete...pretezno im se opis auta svodi na ono "malo plavo slatko",il "ono tvoje crveno veliko",hahaha
on topic: oktavije pola nema bez alu felgi :icon_sad:
 
Član
ušlo se u 2012. malo topliju,bez snijega,soli i nadam se bolju nego što je bila ova prijašnja godina..
i tako apro posta od kolege edozea..a i dosta dugo tražim tak nešto za zimu..

danas..oko..14:00..cllasic look..



sat vremena kasnije...ista lokacija..jedino faulao malo trokut i banderu u kadru




Kako got su male(15")..meni je ok sjelo..nasuprot ratkapa
i bitno..da su origigi. (makar je model prije redizajna)
02012012204.jpg


ovo je razlika...

prije redizajna: http://imageshack.us/photo/my-images/29/00000kv.jpg/

nakon redizajna: http://imageshack.us/photo/my-images/255/93894034ys6.jpg/

ove moje ..jesu "malo" starije..ali su i friško lakirane i uređene..ne tresu..a i izgubili smo koji gram po sili na kotaču koji će vjerojatno utjecat na performanse i potrošnju :D

felga ima oko 6,7 kg :icon_smile:
 
Član
evo par svježih od danas..nakon posla na samo -8,5c



i jedna into the night (samo pozicije)

11022012335.jpg


btw. jedva čekam da malo okopni i da temperatura ode u + (po prognozama negdje oko četvrtka bude tropicana na oko +4c :D ) da sperem malo tu sol..pogotovo s donjeg postroja.

I sva sreća da nisam "spušten" kakvu sam smrznutu "gromadu" pobrao s jedno 80 na cesti..koja je valjda otpala s nekog kamiona.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Ma kolega to održava samo tako :)
a ima u tome nešto..:D

mali up date...

na autu napravljen veliki servis:zupčasti,klinasti,španeri,rolice,antifriz itd (iako je mala km..tek 71,2tkm..danak od 6 godina je bio da je remen..za izmjenu.. a i pumpa vode je bila malo procurila :icon_eek: tak da je sve sanirano..tj. stavljeno novo u pravi čas)
Čini mi se da se sada auto puno prije zagrije na ovim minusima..kojih u biti i nema više.Sam meho kaže da auto "ide jako dobro"...i meni se čini da se malo povratio onaj šus :icon_twisted:

Pajo koji je fino svirao (i dalje dobro svira u nekom drugom autu )


zamijenjen je s malo mlađim modelom ..koji ima usb.


a evo i malo smo sprali tu sol ..ako se šta uopće uhvatilo..


i jedna nočna s kolegom koji je za -5cm niži (vidljiva razlika K&N opruga s Bilstien amortizerima vs stock kozice) :D

 
Lijepa Octavia... ;);)

nekako meni bolje izgledala sa ratkapama, nekako mi ne stoje ove felge od starije. :icon_confused::icon_confused:
 
Član
istina...malo su "premale" :lol:

Ratkape su puno bliže gumi,pa bolje "pokrivaju" gumu i kotač izgleda veči nego što je..
 
Top