Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
to je i bio prvobitni plan..(da ih zamračim s crnilom lajsne :D) al me lik odgovorio..da možda ne bi lovili radi kuta kako treba ...itd,itd. Nije mu se dao taj zahvat radit s duplim bušenjem (vidi se i na jednoj slici..di je lajsna skinuta)

Tak da nakon krače kave i viječanja ..odlučeno je da sve ide na mjesto na koje je predviđeno da bude :icon_smile:
 
Administrator
to pitam onako, jer na vecini auta kod kojih dodju senzori fabrika je ugradila u lajsne ako se ne varam... mada ne vjerujem da bi izgubio efikasnost da je stavljeno na lajsnu, jer i lajsna ima oblik branika na toj visini gdje su senzori tako da bi to bilo to i puno ljepse, no ni ovako nije lose ;)
 
Član
a ne znam..na večini možda da. Al pošto imaš model octavie ko ja..skini zadnji branik (sa svake strane 3 šarafa..di su zavjesice ak ih imaš..ispod 5 ili 6 i gore ..mislim 4 ) i kad okreneš branik vidječeš točno di je tvornica zacrtala da trebaju doć parking senzori.

ili pogledaj ovu sliku u linku :D

http://www.skoda-auto.co.in/IND/model/tour/look/Pages/Look_nw.aspx

evo i jedna.. candy white :icon_biggrin:
skoda_3.jpg
 
Administrator
eh onda je ok ;) znaci sve je po PS-u ;) nema zamjerki nikakvih;) a jbg iskreno nikad nisam vidio toura sa parking senzorima jer skoro svi su sa siromasnom opremom ;)
 
Fino sredjujes tu Octaviu, mogu ti rec. Sto se tice senzora, meni su rekli da se oni mogu ofarbati, da nista ne utjece na njihovo funkcionisanje, nemoj me drzati za rijec, ali eto raspitaj se, jer bi sigurno ljepse bilo, ovako malo ''strse''...
 
Član
ma ne ljutim se ja..kritike uvijek dobrodošle :cool:

je.je...ovo je malo "rafalni" look :lol: :lol:

al sredičemo to da bude..pic-pic..

samo da zatopli kak treba :cool:
 
Član
tnx..:cool:

evo jedan pikčer od kolege koji je isto naknadno ugradio p.senzore(tek toliko da se vidi položaj kod novije verzije :D )

img4080n.jpg
:icon_smile:
 
Član
pod hitno u boju auta da se malo "prikriju" ;) ... meni su ovako crni, ogavni u najmanju ruku, isto fleke nekakve :icon_rolleyes:
 
Član
Farbanje seznzora će još malo pričekat ljepše vrijeme..

Evo 60 tkm i počinju problemi :icon_rolleyes:

Nisam baš našao temu vezanu za to u pošto je usko vezano za moju Octaviu pitam tu.

Jel netko mijenjao i kako.. na koji način onu žaruljicu u pepeljari.

Primjetio sam da više ne svijetli..nije ni prije nešto jako :D

al eto...ja bi da svijetli .

Kmična mi je pepeljara ..pa kolko sam sad po mraku gledal (uz pomoć baterije i kokpit lampe)..čini mi se dosta to zaj*ano to promijenit.

Treba dosta toga raskopat ili treba "spilbergov" zahvat za zavuč se i izčupat tu žaruljicu van?? Jer nema baš puno prostora za menevriranje..pogotovo jer je ..bar mi se čini tak..položena pod kutem prema onoj škatulji gdje stoji pepljara.
 
Top