Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
Ne.. umoran sam več od svega toga...:D

Recimo da je dobro ...

Čak mi je i dio auspuha sad srebrni i ona donja potplata gdje leži rezevni kotač ...tak da...ma nemam riječi više za njih...

Spremamo se za zimu i tražimo neke zimske šlape za čeličane...
 
Član
joj sto to mrzim vidjeti kad ti farbaju auto,pa ono ostane malo farbe po auspuhu ili po felugama:icon_mad:
Nadji neke dobre celicne 14" sa dobrim zimarama i budes bez brige;)
 
Član
14" je too small...za octaviu...makar je još ne tako davne 1998. 1,4i i 1,6i model dolazil s njima i serijski.

Nakon face lifta od 2000 standard je 15".

Čeličane su spremljene i "konzervirane" tak da su samo šlape u pitanju.
Budem videl kakva bu prognoza :D ak ne bu preveč zabjelilo...a ak se dođe do malo manjka "paprike" možda skočim i u Slo. po 4 gume.
Npr. 4 kom AEZ + GY F1 205/45/16 u slo sa svim porezima i našim davanjima (HR) i merverom su ispale 6200 kuna dok to ISTO kod nas u Vulkalu(kao najeftiniji) je ispalo 7500 hrk. (To je bilo prije 5mjeseci kad sam gledal da narastem za jedan col) više od 200eura :icon_question: nije mala razlika.

Sad su trenutno u planu aero brisači...moram vidjet prvo kako desni leži...jel zaobljen i da li dobro briše.
Neki "no name" al pašu na ove nosače tak da ne moram i to mijenjat. A možda dobim i koji metar na ubrzanju i top speedu :D
 
Član
picajzla ili ne.

Mislim da je svatko : "gospodin za svoje novce"

a to što se o autu brinem koji put više nego za recimo familiju...to mi je jednostavno u dnk ..tak da mi tu nema pomoći:icon_smile:
 
Član
210 po ćukama ...vjerojatno 2 glave po gps-u

nemoj mi skidat top speed :lol:

pun ili prazan ...na ravnom je top speed isti samo je razlika u vremenu kojem se dođe do njega.
 
pusti ove zlobne komentare, ako je pošteno plaćeno
treba i pošteno da se odradi taman bio golf kec u pitanju
a ne skoro novo auto.
sramotno je to što su uradili sa farbom i to u ovlaštenom
servisu, sreća pa si bio uporan i istjerao svoje inače
ko zna na šta bi to ličilo.
 
Član
fala kolega..kod mene se sve pošteno plača al za to se i pošteno i traži da se napravi kako treba.

Anyway..jedna mala sitnica..tj. dvije pošto se kupuju posebno.

Nisam baš mogao ulovit san ...pa sam skočil malo do garaže da promijenim neke stvari na elegance šajbi koje sam slučajno zapazil u shoping centru.

Replika aero brisača koja paše na ove standard kuke. :icon_biggrin:

Evo kako je to prije izgledalo:

a evo kako to sad izgleda:


ne znam kak vama al meni je baš nekak ok leglo...čak i brišu kako treba bez ostavljanja tragova..jedino me desni malo muči ..pošto leži malo na donjoj plastici ispod stakla 2cm (orginalan je tu malo blago zaobljen) al tu ću po danu riješit s ključem i podignut brisač za jedan zubac ak se bude dalo.


Sad pošto oba dva imaju spojler nadam se da neču izgubit na top speedu ,a i osjetno su teži od onih origigi "grančica". :D

čekam sad kišu :icon_smile:
 
Član
evo bila kiša...i mogu reč samo da kineska replika u talijanskom omotu aero brisača (Sillver) odlično briše i ne ostavlja nikakve tragove niti zvukove...čak mislim da ima index istrošenosti na njima :D
 
Član
Jedno pitanje u vezi gps i max brzine kako ja to mogu najlakše provjeriti jermislim da mi sat laže..pozzz hakleru???
 
Član
a ništa uzmi,posudi,kupi, gps otiđi na auto cestu stisni ga do recimo 120 ili 150 nemoj više da ne bi bilo skupo..(presretači ili slične stvari).očitaj koliko je na čukama usporedi s gps uređajem i to je to.

Kod mene npr. podatak iz BC-a kad ga resetiram npr pri točno 150km/h po čukama on pokazuje 144 km/h na BC kao prosječnu brzinu.
Pa na autima i više klase brzinomjer laže ili ti ima odstupanja tak da ...ne uzimaš to previše k srcu..

ak gledaš konstanto u gps onda skužiš da se u stvarnosti vučeš ...dok pogled prema čukama brzinomjera ti daje osječaj "Šumahera". Tak da ..ma ne uzrujavaj se radi takvih stvari...:icon_smile:

al ak hočeš točno znat koliko brzo ideš onda je gps...zakon ili ti presretač ..al ovaj drugi je uvijek skuplji od bilo kojeg uređaja bar kod nas u HR:D

da se i preko VAG coma nešto isprogramirat da se vrijednosti izjednače...al to je po meni nuklearna fizika za takvu sitnicu:D

edit: upssssss tek sad sam skužio da se radi o golfu dvici (ak si me pital za svoj auto) tak da nikakav Vag com ..only GPS...pa stisni i gledaj u čuke,valjda će sajla izdržat od km sata..moj .stari je imal G2 1.6D "91 s 5 ganga i maximala mi je išel po ćukama 158km/h tu negdje)
 
Top