Dali kupiti autic?

Dali kupiti autic?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
http://www.pik.ba/artikal/1026320/auto-gsi-16v/

E ovako ja i jaran ustekali nesto jada! (inace imamo 14 godina!),a pun nam ***** vise vozanja tatinih auta . Tako da kontali smo kupiti ovo cudo (gore u oglasu) pa etto vi recite dal' se isplati jer po meni ove felge same vrijede 300-400 ! ;)

UNAPRED ZAHVALAN! :icon_biggrin:
 
Član
vas 2 po 14 godina u auto od 115kw, ne znam koliko je pametno ..
osim ako ne mislite pocet rasturat neki posao, pa ga uzet, sve s njega prodat, metal u dijelove, pa eventualno povecat taj stek ..

a igrajte se ko i sva normalna djeca, kupite jugu pa vozajte :D
 
Član
ako vec hoces kupovati nemoj ovdje pitati vredi li, otidji pogledaj probaj..nesto sumnjam da je u bas dobrom stanju za te pare,ali ako moze ikako upaliti i voziti dobro je..

kavaz je napisao(la):
vas 2 po 14 godina u auto od 115kw, ne znam koliko je pametno ..
osim ako ne mislite pocet rasturat neki posao, pa ga uzet, sve s njega prodat, metal u dijelove, pa eventualno povecat taj stek ..

a igrajte se ko i sva normalna djeca, kupite jugu pa vozajte :D
;) ima i toga, ali sta fali malo offroad sa kadjom :)
 
Član
Ako je registrovan, ko ce normalan vama djeci prodati auto? Ti rece da ti je VW ljubav, a hoces da kupis Opela?
 
Početnik
kavaz je napisao(la):
vas 2 po 14 godina u auto od 115kw, ne znam koliko je pametno ..
osim ako ne mislite pocet rasturat neki posao, pa ga uzet, sve s njega prodat, metal u dijelove, pa eventualno povecat taj stek ..

a igrajte se ko i sva normalna djeca, kupite jugu pa vozajte :D

HAHA, vjeruj mi da smo i tu ideju imali da kupimo JUGU ! :D

Ali jarane ovo nam jeftino ispade reko aj da uzmemo ! Pa smo kontali da poskidamo sve sa njega znaci ovo bi bio taj neki plan !

Skinuti RC felge uzeti neke normalnije malo i jeftinije naravno!!

Skinuti ove bolesne branike i staviti normalne!

I na kraju izbaciti GSI-a a ubaciti obicnog benzaru ili eventuale Dizela !

Sve to naravno bi menjali za ovo fabricko nebi uzimali za lovu jer nam se ne zuri ! :icon_biggrin:

Inace hvala na svemu da cujem ostala misljenja! ;)
 
Početnik
Dino je napisao(la):
Ako je registrovan, ko ce normalan vama djeci prodati auto? Ti rece da ti je VW ljubav, a hoces da kupis Opela?

Mislim da nije regan ! :D

A ima budala ovome se zuri za pare! Ma jest' VW ljubav ali gledas za kaj imas a ne sta volis ! :lol: (bar u ovim godinama)

pukim48 je napisao(la):
cek malo koliko ima kadeta u onom oglasu..jedan ili dva...ja sam vidjeo dva a vi:D

2 su plavi ide na prodaju a smedji u delove ! ;)
 
Član
pa skontajte se vi, ako mozete iz njega izvuc pare uzmite, al prvo se vi posavjetujte s roditeljima a ne s forumasima ;)

jel se vidite iza volana uopste :lol:
ja kad sam imao 14, bio sam metar i zilet, tako da ne znam bas, il jedan za pedalama, drugi za volanom
 
Početnik
kavaz je napisao(la):
pa skontajte se vi, ako mozete iz njega izvuc pare uzmite, al prvo se vi posavjetujte s roditeljima a ne s forumasima ;)

jel se vidite iza volana uopste :lol:
ja kad sam imao 14, bio sam metar i zilet, tako da ne znam bas, il jedan za pedalama, drugi za volanom

14-15 one godine kad te stigne automanija!

A imamo mi finih 183-4 tako da vidimo se nekako !
 
Član
ovo si vidio neki dan ovog kadeta u onoj temi,sto je lik pitao.i sad vi klinci odjednom hocete kupit taj auto, ma daj bjazi,dobro ti rekose,idi se igraj ko sva ostala djeca
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
ovo si vidio neki dan ovog kadeta u onoj temi,sto je lik pitao.i sad vi klinci odjednom hocete kupit taj auto, ma daj bjazi,dobro ti rekose,idi se igraj ko sva ostala djeca

Ok, da vas pitam ocetel' reci nesto za kaj sam pitao ili da lockamo ovo ? :icon_mad:

PS: Kadetta sam nasao slucajno na piku a ne u temi !!!
 
Početnik
skupljaj pare i kad polozis kupi si nesto pravog auta,,znaci neuzimaj ovo,,,a neobaziri se na komentare koji nisu vezani za temu ;):D
 
Član
Kada vas policija pohvata, kazne roditeljima a vama po dvije godine zabrane polaganja vozackog ispita (sa 20 godina ces imati tek pravo da polazes).
 
Član
Dobar sam i ja s nekim "glavonjama" pa se ne k****m i ne pravim sranja. Kada ima kazna ne intervenisem itd itd ;) Uglavnom pamet u glavu sada si u takvim godinama da mislis da si najpametniji, a obice ti se o glavu.
 
1#
daj tati pare da kupi opela i reci mu ovo je auto tebi pusti meni golfa usput nek tata sve obavi ako je ispravno ako ne bude nisi ti kriv reci mu ko ti je kriv sto nisi znao sta kupujes :D ako si zagrijan.
bolji prijedlog je
2# nisi jos polozio, znam da to jedva cekas, stoga te pare bi bilo najbolje da cuvas i skupljas dok ne polozis, nemoj ni sa prijateljem da dijelis auto, neka je samo tvoje, auto zena i cetkica za zube se ne dijele ni sa kim :icon_biggrin: trudi se da ti ostane tajna da to niko ne zna ;) sutnja put do uspijeha kad dodje vrijeme iznenadis roditelje a imas licno auto i nemas prigovora sto god da se desi ti si platio ;)
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
1#
daj tati pare da kupi opela i reci mu ovo je auto tebi pusti meni golfa usput nek tata sve obavi ako je ispravno ako ne bude nisi ti kriv reci mu ko ti je kriv sto nisi znao sta kupujes :D ako si zagrijan.
bolji prijedlog je
2# nisi jos polozio, znam da to jedva cekas, stoga te pare bi bilo najbolje da cuvas i skupljas dok ne polozis, nemoj ni sa prijateljem da dijelis auto, neka je samo tvoje, auto zena i cetkica za zube se ne dijele ni sa kim :icon_biggrin: trudi se da ti ostane tajna da to niko ne zna ;) sutnja put do uspijeha kad dodje vrijeme iznenadis roditelje a imas licno auto i nemas prigovora sto god da se desi ti si platio ;)

HAHA, okej vidjecemo sta ce bit sa tim administratori lockujte ! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top