Dali kupiti autic?

Dali kupiti autic?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
1#
daj tati pare da kupi opela i reci mu ovo je auto tebi pusti meni golfa usput nek tata sve obavi ako je ispravno ako ne bude nisi ti kriv reci mu ko ti je kriv sto nisi znao sta kupujes :D ako si zagrijan.
bolji prijedlog je
2# nisi jos polozio, znam da to jedva cekas, stoga te pare bi bilo najbolje da cuvas i skupljas dok ne polozis, nemoj ni sa prijateljem da dijelis auto, neka je samo tvoje, auto zena i cetkica za zube se ne dijele ni sa kim :icon_biggrin: trudi se da ti ostane tajna da to niko ne zna ;) sutnja put do uspijeha kad dodje vrijeme iznenadis roditelje a imas licno auto i nemas prigovora sto god da se desi ti si platio ;)

zaboravio si reci i da se pasword za login na BHT nedijeli niskim,,a druze i ja i amir smo ti rekli da nekupujes nista,skuljaj pare do polaganja i onda kad polozis uzmi si nesto bolje a pored toga ces imati i vecu svotu ,,;)
 
Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
1#
daj tati pare da kupi opela i reci mu ovo je auto tebi pusti meni golfa usput nek tata sve obavi ako je ispravno ako ne bude nisi ti kriv reci mu ko ti je kriv sto nisi znao sta kupujes :D ako si zagrijan.
bolji prijedlog je
2# nisi jos polozio, znam da to jedva cekas, stoga te pare bi bilo najbolje da cuvas i skupljas dok ne polozis, nemoj ni sa prijateljem da dijelis auto, neka je samo tvoje, auto zena i cetkica za zube se ne dijele ni sa kim :icon_biggrin: trudi se da ti ostane tajna da to niko ne zna ;) sutnja put do uspijeha kad dodje vrijeme iznenadis roditelje a imas licno auto i nemas prigovora sto god da se desi ti si platio ;)

zaboravio si reci i da se pasword za login na BHT nedijeli niskim,,a druze i ja i amir smo ti rekli da nekupujes nista,skuljaj pare do polaganja i onda kad polozis uzmi si nesto bolje a pored toga ces imati i vecu svotu ,,;)

ne dijelim ja nijedan pasword ;) jednom sam zaboravio sad imam sve na jednom papiru :lol:

imageshack 1 i 2 msn 1 i 2, bht, market.ba, muzicki.net svi username mailovi i pass :D na jednom mijestu
 
Član
Kad vidim starosnu dob čalonva foruma pada mi napamet da kao i većina članova samo ponekad prelistam koju ozbiljnu temu i ništa nepišem...
PS ako si stvarno ozbiljan u ovim namjerama okani se ćorava posla u najboljem slučaju da te klepi murja ima da te ogule plus zabrana polaganja, a da ne govorim o pojedinim mogućim gorim ishodima s obzirom na godine i ne iskustvo ;)
 
Član
Ostavite se ovakvih ideja, izgunucete za volanom ovako jakog auta. Kupite Play Station 3, gran turizmo pa vozaj auta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top