dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

e bas vam hvala svima na lijepim komentarima :icon_smile:
@Taaky vjeruj mi da ne znam druze da li se imaju gdje posebno kupit, al ne bi ti preporucio da sam radis zbog baloncica, eventualnog odljepljivanja i sl, osim ako nemas nekog da ti to uradi, koliko sam ja upucen nije to bas tako ni jednostavno odradit...
@lov2xlr8 znaci ipak bi se trebalo mjenjat sve, hvala na infu druze, nece to u skorije vrijeme, ali eto, planirano je...
pozdrav svima ;)
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

Extra je
Možda nisam vidio ali, koji je postotak zatamljivanja, kako se vidi iznutra i koliko treba da se odradi.

Extra je
Možda nisam vidio ali, koji je postotak zatamljivanja, kako se vidi iznutra i koliko treba da se odradi.
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

Crne folije na crveno auto uvjek izgledaju odlicno :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

aServis je napisao(la):
Extra je
Možda nisam vidio ali, koji je postotak zatamljivanja, kako se vidi iznutra i koliko treba da se odradi.

Extra je
Možda nisam vidio ali, koji je postotak zatamljivanja, kako se vidi iznutra i koliko treba da se odradi.



30% je zatamnjenje, iznutra se vidi odlicno, slikacu sve fino kad uhvatim vremena... ja sam momku odvukao auto u 9 ujutro, u 5 popodne je bio gotov
@Davor_ hvala drug :)
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

Odlican rad drug!!! Pravo lijepo legle crne folije :cool:

24ff971d.gif
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

puno to nesto kosta. ja sam isto 30% ali sam ja svjetliju nijansu zbog boje moje octavie, i leglo je nenormalno dobro i platio sam 240 KM sve osim prednje sajbe, one iLumar folije, kako se vec pise :icon_smile:
 
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

Svijetlo brate, svijetlo.... moglo je to jos mracnije...

Ovo su, koliko mogu vidjeti na slici, AT folije ?

Sve najbolje, i puno srece s ovom bojom...
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

GrandMaster je napisao(la):
Svijetlo brate, svijetlo.... moglo je to jos mracnije...

Ovo su, koliko mogu vidjeti na slici, AT folije ?

Sve najbolje, i puno srece s ovom bojom...

da ti pravo kazem ne razumijem se neznam ni sta znaci to AT :)
tamnije nisam htio iz iskustva, na pezou mi je bilo zatamnjeno 80%, je*avali me na svakom cosku... meni je mjera, drug na dva auta ima istu foliju meni se svidjelo i ja isto uradio... a sto puno srece s bojom? :)
@sasaCRX neznam gdje si radio, jeftinije te izaslo, kolega ASTRA je platio isto koliko i ja, kod njega jos 3 vrata, znaci bez leptir stakala nazad...
@Sene336 hvala drug moj ;)
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

Fino, fino. 30% je bas mjera za zatamnjivanje jer neces imati ni problema sa policijom a opet fino izgleda :icon_biggrin:
Imas li slike iz drugih uglova? ;)
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

kako to da imas crne farove prednje? ili mi se to samo cini? sta nije to samo na gti, gtd, r32?

(crno obojane izunutra)
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

iTox je napisao(la):
kako to da imas crne farove prednje? ili mi se to samo cini? sta nije to samo na gti, gtd, r32?

(crno obojane izunutra)

Golf je perfekcija boja i sve,još samo neke 17-ke dobre i nema dalje ;)
Farovi koliko sam ja primjetio na svim šesticama su ovakvi....
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

ja sam radio kod momka koji se zove Marinko, ima otpad u Brckom..kod njega svi rade i extra uradi, vrhunski...
 
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

Kazem ja tebi i prije nego sto si zatamnio da ce leci ko budali samar super izgleda samo da se navozas i da nemas probleme s policijom i bice cool....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top