dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: dado golf 6

oprema super,auto super boja super sve u svemu super mislim da je udobnost takodje super bar se meni tako ucinilo dok sam imao priliku da je jednom provozam ali nije isto kao sa passatom ali nije velika ni razlika samo je dobro cuvaj i nemoj pretjerat da nabacujes neke bezvezne stvari radije neke male sitnice al da su prave ....cuvaj ga dobro
 
Član
RE: dado golf 6

passat2003 je napisao(la):
oprema super,auto super boja super sve u svemu super mislim da je udobnost takodje super bar se meni tako ucinilo dok sam imao priliku da je jednom provozam ali nije isto kao sa passatom ali nije velika ni razlika samo je dobro cuvaj i nemoj pretjerat da nabacujes neke bezvezne stvari radije neke male sitnice al da su prave ....cuvaj ga dobro

naravno druze da nije ista udobnost ko u passatu, a nece nikad ni bit... passat mi je bio auto prije i znam kakva je razlika... a i ovaj golf je daleko od neudobnosti... ma nikakve djidje, samo zatamnjenje i fine felgice i toliko od mene...
@i ostalima se zahvaljujem na lijepim komentarima....
pozdrav
 
RE: dado golf 6

to se trazi,a ne tako lijepo auto da nabacujes kojekakve lajsnice,samo tako uradi kao sto si zamislio i bice cool mada i malo da ga spustis ne bi naskodilo bar 2 cm godilo bi mu ko budali samar....folije na crveno auto uhhhh ma bice sve super...sa srecom
 
Član
RE: dado golf 6

passat2003 je napisao(la):
to se trazi,a ne tako lijepo auto da nabacujes kojekakve lajsnice,samo tako uradi kao sto si zamislio i bice cool mada i malo da ga spustis ne bi naskodilo bar 2 cm godilo bi mu ko budali samar....folije na crveno auto uhhhh ma bice sve super...sa srecom

ma nista spustanje, idemo na 16ke alu tako da nece bit potrebe za tim... hvala... pozz
 
Član
RE: dado golf 6-mali update 28.01.

dado307 je napisao(la):
passat2003 je napisao(la):
to se trazi,a ne tako lijepo auto da nabacujes kojekakve lajsnice,samo tako uradi kao sto si zamislio i bice cool mada i malo da ga spustis ne bi naskodilo bar 2 cm godilo bi mu ko budali samar....folije na crveno auto uhhhh ma bice sve super...sa srecom

ma nista spustanje, idemo na 16ke alu tako da nece bit potrebe za tim... hvala... pozz

evo mali update, sad zasad samo jedna slika posto nisam stigao fino uslikat, ruzno je vrijeme i auto je malo prljav... legle folije, 30% komplet auto osim sofersajbe naravno... na ovoj slici izgleda tamnije mada nije bas ovoliko tamno... bice jos slika cim stignem :cool:
 
RE: dado golf 6-mali update 28.01.

Folije su super legle,svaka cast..koliko je kostalo kompletno zatamnivanje,ak se smije znat..pozz
 
Član
RE: dado golf 6-mali update 28.01.

elvirjahic je napisao(la):
Folije su super legle,svaka cast..koliko je kostalo kompletno zatamnivanje,ak se smije znat..pozz

inace kostaju 330KM za auta sa 5 vrata i ovim leptir staklima, mene doslo 280 posto je momak radio par auta od mojih drugova...
@bulex, andel, NSOBOT, hvala na komplimentima :icon_smile:
 
Član
RE: dado golf 6-mali update 28.01.

http://cgi.ebay.de/Orig-VW-Golf-6-Highline-Chrom-Kuehlergrill-Grill-Gitter_W0QQitemZ380183265130QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item5884b03f6a


ovo bi mu sjelo fino :) kao na highlineu :)
 
Član
RE: dado golf 6-mali update 28.01.

Pike_gti je napisao(la):
http://cgi.ebay.de/Orig-VW-Golf-6-Highline-Chrom-Kuehlergrill-Grill-Gitter_W0QQitemZ380183265130QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item5884b03f6a


ovo bi mu sjelo fino :) kao na highlineu :)

bice tu jos detalja drug, polako, tek je auto kupljen... mislim ici na gtd look, al nece to uskoro, ipak je recesija... :icon_smile:
pozdrav ;)
 
Član
RE: dado golf 6-mali update 28.01.

novo auto, boja savrsena i kvalitetna.. vidim zatamnio si i extra mu stoji, takodje vidim da imas u planu neke fele vece i to je dobro :) jos da ga spustis i bice bombona ;) ja bh mu poskidao nazad one sve znakove. koliko vidim i branici su u boji auta, sto je dobro, jedino mozda naprijed ove plasticne resetke, da stavis niklovane lasne, ali ne one lajsne kao lajsne, nego ima da se kupi bas za to, kao navlake...vidjao sam u gang-landu u bg za cetvorku, vjerovatno ima i za sesticu.

sve u svumu, auto ce sigurno da te dugo sluzi, samo ga pazi... srecni ti kilometri ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top