Dacia sandero stepway vs polovnjaci

Dacia sandero stepway vs polovnjaci

Član
Reklamiraju....tamo pise corsa npr za 19 000 izade te najmanje 20 000 a za onaj polo ima reklama 19 i nesto a neki mi dan prijatelj golog kupio za 21200...To ti je isto ko dacia ova 14.444 ali dobijes je minimalno za 16 000.
 
Član
drug ako ces vozat auto minimum 4-5 godina i ako mislis da moze zadovoljit tvoje potrebe, kupi tu daciu, a ako mislis vozat auto godinu dvije, pa prelazit na nesto drugo, strpi se malo da ti izleti kakav dobar polovnjak sto si naveo i kupi njega... ja je licno nikad ne bi kupio, ali to sam samo ja... :)
 
Član
kad te neko pita cime si mu dosao a ti kazes DACIOM :icon_rolleyes: ko da si rekao trkacim biciklom:lol::lol::lol:
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ja bi za te pare uzeo Golf 5...(moje licno misljenje)!

Golfovi su mi mrski nestooo
Polovnjak bi dobar mozda bioo....Toyota Auris D-4D bi se dobra mogla naci za te pare.
Veliki je izbor od 16-20 000 mozes sta oces.:)
 
BHT Ovisnik
kao sto rekoh auto kao auto nije lose,ne kvari se,ako hoces polovnjaka,finu limuzinu moja preporuka bmw 5 E39,za solidne novce se moze naci
 
Član
CoL3 je napisao(la):
kao sto rekoh auto kao auto nije lose,ne kvari se,ako hoces polovnjaka,finu limuzinu moja preporuka bmw 5 E39,za solidne novce se moze naci

Ima mi poznanik E39 35i i uzasno se kvariii kaze.Mozda nekog dizela ili bmw 3 ili mercedes C je dovoljno velik.Mnogo dobrih auta ima za te pare
 
BHT Ovisnik
nezz,ja vise volim vece limuzine,rođak vozao dugo godina 525d i bio je prezadovoljan,sada presao na e60 530d jos zadovoljniji,nisam cuo da se zale na njih,520i kazu da je pravo pouzdan,tatin prijatelj ga ima dugi niz godina
 
Član
Ako mislis pravit veliku kilometrazu kupi daciu, jer sve ovo ostalo kupujes polovno sa 200000 i vise kilometara, i sedam osam godina, prave godine za pocet kvarit se, a cijena opravki svih ostalih ovih automobila je da ti gace s guzice spadnu.
Sve zavisi sta hoces, daleko kvalitetnija su sva ova auta sto si nabrojo,al skuplji servis, kojeg ce naravno biti. Eh sad oces biti djek pa vozit audija, merca il golfa i placat skupe servise il ces bit malo skromniji pa vozat novu daciu sa 5 godina garancije to je ipak do tebe ....
 
Član
smajke je napisao(la):
Ako mislis pravit veliku kilometrazu kupi daciu, jer sve ovo ostalo kupujes polovno sa 200000 i vise kilometara, i sedam osam godina, prave godine za pocet kvarit se, a cijena opravki svih ostalih ovih automobila je da ti gace s guzice spadnu.
Sve zavisi sta hoces, daleko kvalitetnija su sva ova auta sto si nabrojo,al skuplji servis, kojeg ce naravno biti. Eh sad oces biti djek pa vozit audija, merca il golfa i placat skupe servise il ces bit malo skromniji pa vozat novu daciu sa 5 godina garancije to je ipak do tebe ....

Neznam odkad su djekovi koji voze golfa.To je auto srednje klase.a kad vozis mercedesa,autia,bmw,alfa romeo,land rover... onda si ko biva nesto.
 
Top