Da li uzeti BBS RX 16 7J za Golfa2?

Da li uzeti BBS RX 16 7J za Golfa2?

Član
E raja ovako,mislim se da uzmem sebi druge felge.Tj BBS rx.Na njima su gume 205/55/16 i 215/45/16 naravno to se skida kad se uzmu.
E sada koja je realna cijena za ove felge.Imam ja dvije gume 205/45/16 na jednoj pocele zice viriti tak od vjerovatno imam samo jednu.Znaci trebaju mi jos 3 ali bi gledao naprijed 195/45 ali ih nema skoro pa nikako po nekoj povoljijoj cijeni..
Felge sa ovim gumama sa dogovorio za 170KM.Prodao bih ove 4 gume i uzeo ove sto me trebaju,felge bi me po mojoj procijeni trebale izaci oko 220KM max.

Sada..Ima li iko na duji GTD tj dieselu 16 da mi malo kaze iskustva,kak ose auto ponasa,volan,trap,brzina,ubrzanje kakva je razlika

Molio bih bez spamanja :cool:

Evo slika kako stoje na duji akd se urade ;)

nzzljh04yd4ovftpmmp.jpg
[/URL][/img]
kvwlzk4jivrkzgymvv5p.jpg
[/URL][/img]

e ovakve su skoro pa iste ;)
k6n0l6j1o632iyrrrqjf.jpg
[/URL][/img]

i evo koja pozerska :lol:
231k29g5pyualcxo0lgr.jpg
[/URL][/img]
f7jkj40u85szx2nccv9y.jpg
[/URL][/img]
l4bt8oapi2b6e1nqme7n.jpg
[/URL][/img]


Znaci auto vozim svaki dan,krivine,rupe,uzbrdice..Bili ih vi uzeli :cool: :cool:
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Lijepo mu stoje ali trebat ce ti gume 195 40 ili nesto slicno da to lijepo izgleda kao na ovim slikama

Znam,ali nema ih,tesko naci skroz.na ovom crnom duboki karambolka su 45 gume i spusten 40/40 ;)

dzinn16v je napisao(la):
Lijepo mu stoje ali trebat ce ti gume 195 40 ili nesto slicno da to lijepo izgleda kao na ovim slikama

Bile su jednom ovdje u nas u Mostaru momak prodavao 165/40/16 i ja ih nisam uzeo,nisam imao na sta staviti a znao sam da ce mi kad tada trebati :icon_confused:
 
Legend
ja imam u planu staviti felge slicne su tim sto ti hoces
ove su bbs 764 i extra su ljuboje ih je nekad prodavao ali na zalost nisam tad mogao da ih uzmem i pravo mi je zao
ove ja sabi trazim :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
stefan je napisao(la):
ja imam u planu staviti felge slicne su tim sto ti hoces
ove su bbs 764 i extra su ljuboje ih je nekad prodavao ali na zalost nisam tad mogao da ih uzmem i pravo mi je zao
ove ja sabi trazim :icon_smile:

E tako bi ih ja isto uradi.Razlika je samo u sarafima koliko ja vidim?.Kakva je sirina ovih?..Bili ti uzeo ove RX kad bi znao da ce te iazci oko 220KM ?
Sta mislis kako bi se diesel ponasao na 205/45 :cool: ?
 
Legend
sirina ovih je 6.5j ja mislim, 220km nije puno samo bi ja ganjao gume 195 40,
ljuboje je prodavao iste kao ove sto sam ja postavio i isto odradjene kao nove bile
270km bez guma samo su kod njega 15ke bile ja mislim ne mogu prezaliti sto ih nisam uzeo
ali finansije me zeznule :icon_sad:
 
Legend
195/45/16... ce da ti budu skroz ravne na 6,5J, znaci nece imati onu kosinu na gumi...
a sve nize ce da te ubije u bubrege... pa sad ti biraj sta ti je draze... ;)

ja sam licno na 195/45/16 na 7J sirine i zadovoljan sam s obzirom da s tim autom idem na posao i vozam svaki dan... ;)
 
Član
na slikama 1,4,5,6 su ti bbs rs ....nisu nikako bbs rx.....meni su puno bolje bbs rs,nego ove rx,iako i one nisu loše...ali će ti na dvici trebati dosta niska guma da bi 16ska fino izgledala
 
Član
istina, maloprije sam gledao preko moba pa nisam fino ni vidio razliku :icon_smile:

sto se tice gume, liga ti je vec rekao, nema razvlacenja na 6.5 sa 195/45
 
Član
stefan je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
kakav ba bbs rs, sta ti je :icon_rolleyes:

bbs rs 764 su ove sto sam ja postavio sa saraficima
a one su bez njih ne znam koja je njima tacno oznaka ali i one su rs ;)

bbs rs 764 su ove s 4 rupe,sa pola gti,a bbs rs 722 su sa jubi-a,a bbs rs 771 su sa četvorke,sve izgledaju gotovo isto samo im et i jotaža nisu isti...i dvodjelne su
 
Član
Ovo koliko ja znam su /j i stavio bih gume 205/45 nemogu anci 195/45 trenutno..
Kakvo ce se to odraziti na sadasnej stanje auta sa 15 7J 195/50 gumama..Koliko ce auto biti tromije??
 
Top