Da li uzeti BBS RX 16 7J za Golfa2?

Da li uzeti BBS RX 16 7J za Golfa2?

Član
Ma kakva tromost ici ce isto, neces ni osjetiti...ako ne mislis bar malo auto vise spustiti da to fino izgleda da nema rupe izmedju gume i blatobrana onda ih nemoj ni uzimati ;)
 
Član
jesu bbs rx su ove jednodijelne i lijepo izgledaju

@stefan te s 4 sarafa su s pola gti-a i nisam siguran dal imaju 16ke
 
sa pola gti su 4x100 velicina 15"

te su felge pravo rijetke u 16" dimenziji a dolazile su na golf 3 cabrio sport edition i golf 3 cabrio facelift-mk4 front

LM-Felgen 6,5J x 16 "RS2-Design" mit 205er Reifen

http://www.doppel-wobber.de/forum/Modell_296_VW-Golf-Sport%20Edition.html

uzivo ih vidio 2 puta na golfu 3 cabrio i FL
 
Član
195 45 gume nankang cca 110 km po komadu takodjer i neke Platin... jes da su low clas gume ali za te pare odlicne a pogotovo da cvaju dizela koji ide warp 3 do 160 :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
195 45 gume nankang cca 110 km po komadu takodjer i neke Platin... jes da su low clas gume ali za te pare odlicne a pogotovo da cvaju dizela koji ide warp 3 do 160 :D

Evo dogovorio sam ove felge za 120KM.Tolik oce me izaci.Samo cekam da nadje momak jednu gumu 205/45 jer mi je potrebna i uzimam ako bude sve po planu..
Ma kakvi scaneru.Student za dviej gume da da 230KM :cool:
Ugl.namjeravam ih uzeti za dan dva..:icon_smile:
 
195/45 16" = 125 KM/Kom, (Nankang) ja sam toliko platio po gumi, razvukao ih na 9J feluge i super se ponašaju, obzirom da ja ne vozim divljačku vožnju meni sasvim odgovaraju, sad sam se s mora vraćao 200 bez problema ide i ne trese mrve, tako da kad se odlučiš nemoj bježati od tih guma.
 
Član
Harli_team je napisao(la):
195/45 16" = 125 KM/Kom, (Nankang) ja sam toliko platio po gumi, razvukao ih na 9J feluge i super se ponašaju, obzirom da ja ne vozim divljačku vožnju meni sasvim odgovaraju, sad sam se s mora vraćao 200 bez problema ide i ne trese mrve, tako da kad se odlučiš nemoj bježati od tih guma.

Znam da su dobre u emne drug uzeo i jos par momaka ali nije meni to bitno toliko,rijetko ja prelazim vece brzine :cool:
Nego hoce li dirati ova felgaa u amortizer ili negdje jer je velik et???
 
Skrabo je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
195/45 16" = 125 KM/Kom, (Nankang) ja sam toliko platio po gumi, razvukao ih na 9J feluge i super se ponašaju, obzirom da ja ne vozim divljačku vožnju meni sasvim odgovaraju, sad sam se s mora vraćao 200 bez problema ide i ne trese mrve, tako da kad se odlučiš nemoj bježati od tih guma.

Znam da su dobre u emne drug uzeo i jos par momaka ali nije meni to bitno toliko,rijetko ja prelazim vece brzine :cool:
Nego hoce li dirati ova felgaa u amortizer ili negdje jer je velik et???

Ja sam nekad duju imao, i vozikao sam 16ke ali dosta široke i znam da su nazad dirale rubove u krivinama, (tvornički ovjes) tako da nisam ti baš kompetentan da to kažem, ali fele kao fele su mi dosta lijepe nećeš pogriješiti ako ih uzmeš...
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
195/45 16" = 125 KM/Kom, (Nankang) ja sam toliko platio po gumi, razvukao ih na 9J feluge i super se ponašaju, obzirom da ja ne vozim divljačku vožnju meni sasvim odgovaraju, sad sam se s mora vraćao 200 bez problema ide i ne trese mrve, tako da kad se odlučiš nemoj bježati od tih guma.

Znam da su dobre u emne drug uzeo i jos par momaka ali nije meni to bitno toliko,rijetko ja prelazim vece brzine :cool:
Nego hoce li dirati ova felgaa u amortizer ili negdje jer je velik et???

Ja sam nekad duju imao, i vozikao sam 16ke ali dosta široke i znam da su nazad dirale rubove u krivinama, (tvornički ovjes) tako da nisam ti baš kompetentan da to kažem, ali fele kao fele su mi dosta lijepe nećeš pogriješiti ako ih uzmeš...

Dobro za rubove se ne sekiram nego za unutra hoce l ifelga dirati u amortizer,ili negdje kaciti jer su previse ubacene unutra et43 ja msm ;)
 
Član
Hoce li mi dirati u amortizer ove felge??
JEr im je veliki ET ja msm 43


Sutra abd idem po felge pa idu detaljne slike :cool:
 
Top