Da li se isplati Kupiti ovog BMW-a

Da li se isplati Kupiti ovog BMW-a

Član
neko je gore napisao nema skupljeg auta od jeftinog auta provjereno na 1000 starana pa ti dobro razmisli i da li mozes 4,0 v8 naci za te pare jer to je rjedak motor o ostalim varijantama da ne pricamo dizlo 3.0 preskup motor .... mozda nekog 2,5 ili srecom 3,0 :D:icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Pa ako vec imas priliku,skupi jos para i uzmi sebi e60 i vozi se ko gospodin. .Imaces novije,sigurnuje i bolje auto nego uzmes li ovaj... Nadam se da si razmislio o odrzavanju i svemu sto novije auto vuce za sobom. A sto se ovog tice,sto rece Skaner za mene jedna izdrkotina,pogotovo kad sam vidio sta mu je radio i kako ga je vozio + one naljepnice na gepeku gdje je ispisao komplet podatke o autu gdje mu jos fali samo broj sasije,sve mi je bilo jasno. .Kad je uspio zajebat onakav motor zamisli sta je sa ostatkom auta. .Ja bi od njega bjezo ko djavo od krsta. .
 
Član
Pa fali mi nekih 2-3000 Km za e60 ali imo je u mene rodjak pa je na servise davao pff
Letva volana 1500 KM ... pa diferencijal joj ima nekih kamaru troskova ali jbg zato je strojj ma malo mi BMW neugodan zimi jbg zadnja vucaa. da mi je naci XD tj 4x4 :)))
 
Član
ono sto hocemo da kazemo je da trebas imati dobar izvor redovnih prihoda da bi vozio auto te klase ;)
 
Član
Ma svjestan sam ja toga lako je kupit auto tesko je odrzavat ali nema veze pare nisu problemmm para nemaa :D HAHAH
 
Član
sad ja vidjo da vec imas audija , tako da ti nece biti problem ni ovaj bmw, ja kontam ti imas nekog konja kad procita kolko si naoruzan , kad vidim audi, tu je to ako ti on nije puno nece biti ni bimmer ;)
 
Član
Malo off ali ja sam se te zime plasio ko djavo krsta kada sam kupio BMWa upravo radi tih prica a na kraju sam s ok gumama vozao se po gradu po nerascisnjenoj cesti i uzlazio uz brda bez problema samo lagano i pametno bez glupiranja i ide on gdje hoces.
A jos ako imas damu i znanja zabavi nikada kraja (opet uz pamet i na pravom mjestu)
 
Član
To za bmw-ovu zadnju vuču i klizanje po snijegu su mitovi koji datiraju iz 80-tih.. bazirano na e21-icama i e30-kama... ovi noviji su pun o bolje balansirani, imaju elektronike, i uz dobre gume se mogu ponasati kao i prednja vuča-skoro.. drugo je slozit pun gas uzbrdo pa se onda cudis sto proslajdra a ono 100-150KS konjica vrte tockove ko ludi pa ni elektronika ne pomaze
Nove gume i lagana noga na gasu i ide
evo ti primjer, drug i ja prvi prosli u Zenici kad je pao snijeg, uz blagi uspon, ovo u braniku je snijeg koji smo gurali
422937_247745671973181_746052269_n.jpg


i neces vjerovat, vozao se bimmer cijelu zimu
 
Član
Znacii bimeerr moze ici svugdje sa dobrim gumama ja sam prije 4 godine imao bmw-a e30-32 tako nesto uglavnom je bila petica... zimske joj gume stavio noveee ma nemozez krenutii jos je sve razgrnuto mozda snijega ima na cesti 5 cm.... boze dragi nisi mogao krenutii..
 
Član
MuMa je napisao(la):
Slazem se sa vama da je autoo izjebano do milaa boga... mislim da se ne lazemo imam neku Kombinaciju da zavrsim pa ako ne dogovrim se najverovatnije da cu kupiti ovog BMW-a jer sam prico sa rodjakom on je Limar i ima iskustva sa ovakvim autima kupuje pokvareeno pravi i et.. on kaze motor i atest nemoze isod 3000 KM ... eh posle toga sad Kao sto pisu Neocekivano mozda lamelu treba zamjenit disk plocice ovjes mozda mu je los ...
Imo sam nekih problema sa svojim Audi-em pa mi je ohladio
da mi je da ga se rijesim...

ili cu malo cekati imam jedno auto rezerve da skupim para pa da odem u njemacku i dotjeram BMW e60... moram malo sjesti razmisliti jerr
Mogo bi Ispusit al pravo zato polako sve razmislit..

na zalost nema covjeka koji nije imao problema s tim audijem .. pisao sam ti kad se ga trebao mjenjat al sa srecom da ga sto prije prodas :D

Pisalo je da je mjenjao set kvacila na ovom BMW-u
 
Član
Ljudi tesko je kupiti BMW-a da ga neki naprasni seljacic nije ubijao, to moramo biti svjesni svi, jer on ima 18-19 godina tata kupi masinu i on joj dusu cupa, ubija i sta ja znam sta sve radi to je ono ako cemo iskreno, sve nas povuce ponekad pa se zadamo na "divljanje" ponekad, tako da ne ubijanog BMW-a mozes kupiti samo od penzionisanog djedice koji ga je kupio nekada u dijaspori, pa ne moze vise da vozi i hoce da ga se rijesi, a sto se tice ovog auta iskljucivo, bjezi od ovog, nije tu samo motor, kad je uspio ovaku masinu "ubit" mozes misliti sta je sa ostatkom auta...:S
 
Član
arminnn je napisao(la):
MuMa je napisao(la):
Slazem se sa vama da je autoo izjebano do milaa boga... mislim da se ne lazemo imam neku Kombinaciju da zavrsim pa ako ne dogovrim se najverovatnije da cu kupiti ovog BMW-a jer sam prico sa rodjakom on je Limar i ima iskustva sa ovakvim autima kupuje pokvareeno pravi i et.. on kaze motor i atest nemoze isod 3000 KM ... eh posle toga sad Kao sto pisu Neocekivano mozda lamelu treba zamjenit disk plocice ovjes mozda mu je los ...
Imo sam nekih problema sa svojim Audi-em pa mi je ohladio
da mi je da ga se rijesim...

ili cu malo cekati imam jedno auto rezerve da skupim para pa da odem u njemacku i dotjeram BMW e60... moram malo sjesti razmisliti jerr
Mogo bi Ispusit al pravo zato polako sve razmislit..

na zalost nema covjeka koji nije imao problema s tim audijem .. pisao sam ti kad se ga trebao mjenjat al sa srecom da ga sto prije prodas :D

Pisalo je da je mjenjao set kvacila na ovom BMW-u

ma auto je urednoooo nego sam ga malo udarioo pa mi ohladioo :icon_smile:
 
Član
to ti je vjerovatno e34 i spada u generaciju starih bimmera jer je godista priblizno kao i kocka...tj. e30...
uzmi zimus nekog novijeg, vozio sam i e90, normalno se ponasa, malo nekad zabaci zadnji kraj u krivinama ako ne pazis... milioni ljudi voze bmwove i sad samo u Bosni ne mogu maknut zimi...
 
Top