Da li se isplati Kupiti ovog BMW-a

Da li se isplati Kupiti ovog BMW-a

Član
predrasude o BMW vozacima....moras ih prihvatiti...samo BMW-ima se slijece sa ceste...ha ja...

BTW: malo je on i vozio kroz selo koliko bi ja vozio..pičkica...sta je to 200km/h...
 
Član
Ma nije stavar sto je decko slajdrao ili divljao vec KAKO.
Pa ne ide potpisivanje i odvajanje na kvacilu svako malo cisto da osjeti sta znaci unistavanje.
I hooliganiranje po makadamu i slici problemi, cega sam se sve nagledao na njegovom profilu eeee jadam bmw....
A ponavljam decko hoce da bude ludak za volanom a uspjeva mu biti samo seljak pa unistava auto
 
Član
A lik na te komentare kaze tesko je ovo unistiti :D

Poslovo sam ja s njim dva puta neku kutiju mu radio i spajali muziku, sve OK bilo dosao uradeno platio nije se zalio za cijenu, tad je imo pez 206 i sto se tice tog auta njeg je cuvo a sad ovo ne znam, znam da je divljo na tim klipovima, al mozda je i htio samo na klipovima da se pokaze ovak mozda i normalno vozio :D neg pitaj nek spusti bar jos 500 pa tamam kad bi u njeg iz tamica motor ugradio ipak je petica :D
 
Član
Zeran je napisao(la):
saleee je napisao(la):
haso je napisao(la):
unutrasnjost top, boja prelijepa....ne djeluje uopste razvaljen, eh obavezno otvori 4 oci pogledaj trapove i to, kao i svako auto ima sigurno nesto ulaganja (sem sto mu je motor "crko")


a za ovo vozio ga 200km/h - pa ko ne bi sa ovakvom masinom :)
a ko to jos ima bmw-a a nije slajdro i okreto se i palio gume? a pogotovo kad imas 540i;)
potpis;)


da, kao onaj lik sto je sletio sa BMWom ovdje kod Prijedora. RIP

Ma mislim uopsteno na likove koji pretjeruju sa brzinom i nacinom voznje... i onda se zavrsi u grabi. pogresno ste skontali. :icon_confused:


pozz
 
Super Moderator
Pa moguce da je pomijesao vodu ne mora znacit da laze, imaju bmw-i ''problem'' sa tim crijevima i bocama za vodu i ako ne pazis moze se svasta desiti. Ne moras staviti bas ovaj 4.4 motor opet ili ti to zelis? Kupis neki 3.0i to ide sasvim dobro a ne trosi puno kad je manualac. Ja ovaj motor ne bi popravljao! Nisam vidio te klipove gdje su de nek neko postavi? Nije on ni jeftin jbg star je druze 97 godiste, mozes novijeg za 10 uzet ispravnog, na ovom imas 3000 i plus barem jos 1000 da ulozis neocekivanog
 
Član
racunaj da je za ovo auto kompletan setr kvacila bar 1500 2000 maraka,diskovi prednji i zadnji i disk plocice jedno 1500,najmanje,naravn govorimo o OEM dijelovima a ne koridor pa zakocis naglo a plocica ubije vozaca iza tebe il se istopi :D
a ako ga je przio kako kaze da jeste,set kvacila je pred kraj vjerovatno :)
 
Član
ovo je jedna velika izdrkotina od auta... Stara godina, kidano do besvjesti vjerovatno i motano oko kakvi bandera.... Racunaj da bude vozljiv i uredan bar jos 5000km da slozis unutra a to je NEISPLATIVO
 
Član
Slazem se sa vama da je autoo izjebano do milaa boga... mislim da se ne lazemo imam neku Kombinaciju da zavrsim pa ako ne dogovrim se najverovatnije da cu kupiti ovog BMW-a jer sam prico sa rodjakom on je Limar i ima iskustva sa ovakvim autima kupuje pokvareeno pravi i et.. on kaze motor i atest nemoze isod 3000 KM ... eh posle toga sad Kao sto pisu Neocekivano mozda lamelu treba zamjenit disk plocice ovjes mozda mu je los ...
Imo sam nekih problema sa svojim Audi-em pa mi je ohladio
da mi je da ga se rijesim...
ili cu malo cekati imam jedno auto rezerve da skupim para pa da odem u njemacku i dotjeram BMW e60... moram malo sjesti razmisliti jerr
Mogo bi Ispusit al pravo zato polako sve razmislit..
 
Top