Cuj Golf ide 300+ km/h? De ba.....

Cuj Golf ide 300+ km/h? De ba.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja neznam samo koja je svrha ovog thread-a?

Otprilike je ovako bulex razmisljao prije otvaranja ove teme:

"Sta bi ja mog'o da postam na be-ha tuning? Na sve sam moguće teme odgovorio... Hm... Kol'ko znam nijedan fiJat ili japanac nemore' da čera tri stoje. Ode im ja stavit' čvrku koja ide trista! Hehehe, sad ću im ja pokazat' ko'je i šta'je fao-ve. Ode prvo pogledat na jutjub, pa ću uzet koji snimak da se malo nagledaju šta znaci pravo auto"
 
Član
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,gto4 oplakah za avatar:lol:
elem,prvi snimak je fake,da mi je vidjet auto koje onako vuce do maximalne brzine...il je na valjcima,il neki klinac...al da onako ide na cesti,nema sanse...
drugi i treci su cool...al deyo je govorio u ime koreanaca,dovoljno vam je:lol:
a ne kontam ovaj post,i nakon 20 godina svaka masina mu je slaba?pa japanci cijepaju golfove od 98 godine,et sad ih i hondai cijepa :lol: a to za 20 godina,pffffffff,samo pjesma...
fau-ve krsh :D
i malo da zakuham:lol:
1,6 a 162KS,ZAMALO kao golf xD

ev usporedbe tih MEAN masina:icon_twisted:
vr6 2,8 174,6KS
prelude 2,2 199,7KS
:D
kao sto neko rece,poslije 20 godina svaka masina mu je slaba:D
 
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/lr8K2qw-Tow&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/lr8K2qw-Tow&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/lvg1uza8MTc&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/lvg1uza8MTc&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
gle... ja znam zasto je vw zakon i zato ga volim. vw je klasa! ja cu sutra na kisk po novine i cigarete te filter za svoga golfa i sve se me izaci kao filter ulja za hondu....

svi tu pricate o tuningu a tko ga je prvi poceo nego vw! gdje su honde i ostatak rizojedaca bili kada je kecina gti izasla? oces da ti kazem? oni su onda raskapali nijemacke motore i gledali u svaki saraf kako je to slozeno tako dobro, a da ne spominjem 80 i neke lezali u franfurktu pod audijem 80 quattro i "cudili" se tom pogonu na sva cetri kotaca.

sto se tice ove honde 1.6 164ks onda ajmo ovako zasto je ta honda bijezala mom polu g40 1.3 113ks skroz serijski za dvije duzine auta iz voznje na auto putu s tim da ga je prvo dobro bacio u "nizu" a ja samo poklopijo gas? i ono na kraju najvaznije: gdije bo bio sa tim crx-om da si se zamotao u stup sa cca 100km/h u stup? eto ja iz pola starog 16god izaso sa lomijenim nosom HVALA BOGU.

svaka cast japancima ali ipak ne hvala. (only V-DUB)
 
Član
@kec:dobar si cojk,alal vjera,al de,ak ti nije tesko otvori sljedeci link;)
hint:paznju obratiti na godiste,zapreminu i snagu auteka:icon_biggrin:
CLICK
toliko o moci masine zvane kec gti:icon_biggrin: cinjenica je da japanci prave jaca auta,sa aspekta sigurnosti ne znam,al globalno,jaca su auta,,iz manje zapremine vise snage....
(i mene je ovo iznenadilo :lol: )
 
Član
zasto ne mozete... pogledati... klipove.... reci super je ili sta vec... zasto odma se mora prepucavati na relaciji GOLF Vs. Svi ostal???
 
Član
bulex je napisao(la):
zasto ne mozete... pogledati... klipove.... reci super je ili sta vec... zasto odma se mora prepucavati na relaciji GOLF Vs. Svi ostal???

to je jednostavno tako, ja sam pokrenuo hrpu takvih tema prije, bezveze se "svađao" sa hondašima prvenstveno.. al sad sam odustao, sad samo nabacujem da se drugi svađaju :)
npr. ja kao jedan od tih koji se prepucavaju vw-honda mogu reć sa svog stajališta:
Ja neam apsolutno nikakve veze sa VW, stari vozi passata tdi, auto koji opet nea veze sa ovim "tunerima", kao prvi auto planiram kockicu ili vectru a, što opet nea veze sa vw uopće... ali... mene smeta što neki ljudi dižu u nebesa hondu i ostale jebance ovaj japance samo zato jer smatraju da vw voze i vole samo zadnje seljačine balkana, i onda ti hondaši misle kako se oni ističu time što vole/voze japance.. to mene osobno smeta.. Oni su uzeli auto samo nek je kontra balkana i mase, pa išli gledat po čemu je bolji, vidli da iz manje ccm izvuče više snage i da su uglavnom atmosferci pa se hvale okolo s tim, ko da je to nešto sad ono FASCINIRAJUĆE.. neki ljudi (i ja) bi rađe uzeli slabijeg turbaša nego jačeg atmosferca.. al nije to njima bitno, samo nek je honda, nek je japanac, da vidiš tehnologije, pazi samo.. v-tec..aa ko to ima.. gluposti..


* please note that text above is not referring to all Honda car fans
 
Član
corrado je napisao(la):
bulex je napisao(la):
zasto ne mozete... pogledati... klipove.... reci super je ili sta vec... zasto odma se mora prepucavati na relaciji GOLF Vs. Svi ostal???

to je jednostavno tako, ja sam pokrenuo hrpu takvih tema prije, bezveze se "svađao" sa hondašima prvenstveno.. al sad sam odustao, sad samo nabacujem da se drugi svađaju :)
npr. ja kao jedan od tih koji se prepucavaju vw-honda mogu reć sa svog stajališta:
Ja neam apsolutno nikakve veze sa VW, stari vozi passata tdi, auto koji opet nea veze sa ovim "tunerima", kao prvi auto planiram kockicu ili vectru a, što opet nea veze sa vw uopće... ali... mene smeta što neki ljudi dižu u nebesa hondu i ostale jebance ovaj japance samo zato jer smatraju da vw voze i vole samo zadnje seljačine balkana, i onda ti hondaši misle kako se oni ističu time što vole/voze japance.. to mene osobno smeta.. Oni su uzeli auto samo nek je kontra balkana i mase, pa išli gledat po čemu je bolji, vidli da iz manje ccm izvuče više snage i da su uglavnom atmosferci pa se hvale okolo s tim, ko da je to nešto sad ono FASCINIRAJUĆE.. neki ljudi (i ja) bi rađe uzeli slabijeg turbaša nego jačeg atmosferca.. al nije to njima bitno, samo nek je honda, nek je japanac, da vidiš tehnologije, pazi samo.. v-tec..aa ko to ima.. gluposti..


* please note that text above is not referring to all Honda car fans

smijesno je meni sto svaka tema... nije bitno.... kakva... zavrsi prepucavanjem.... vw i ostali.... mislim... ono... ako ste vec toliki komplexi... kupite si dva auta jedan vw i nesto drugo i da ste mirni da se djaba ne provaljujete.... na svakoj temi... mislim.... sa vasim ispadima.... auto ko auto bitno je da ide... ide naravno ako je TDI :lol::lol::lol::lol::lol: a jos mi je smijesnije sto su mene etiketirali kao zadrtog golf fana.... nidje veze.... iz forumskih zajebancija.... bitno je da ide.... aaaaa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top