counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
samo mi recite na kojem serveru igrate veceras ... postavite ga i eto mene oko 11

bmw scanner koji server
 
AdnaNsa je napisao(la):
ma ja to sam kontao da nam niko ne smeta boli nas qrac radimo sta hocemo,ako igram taj jedan sat vremena ne zelim da mi iko smeta,psuje i vrijeda :) ili ko ima brz net nek digne server kad mi igramo i opet ugasi samo da nam ne laga.


da dizem ja server u klubu svom brzina mi je zakupljena znaci 6 Mbs down / up samo nisam ga nikad dizao od sebe nisam probavao nezz jel puno komplikovano
 
Član
ma nije ba komplikovano nista drug :D ne moras ti nama plugine neke instalirati i ostala sranja :D samo da mozemo igrati bez laga.Znaci vidi na netu kako podici DEDICTED server tako nesto ,to ti dode uz cs kad ga instaliras i samo to pokrenes i das nam IP svoju i da nas niko ne zajebaje :)
 
AdnaNsa je napisao(la):
ma nije ba komplikovano nista drug :D ne moras ti nama plugine neke instalirati i ostala sranja :D samo da mozemo igrati bez laga.Znaci vidi na netu kako podici DEDICTED server tako nesto ,to ti dode uz cs kad ga instaliras i samo to pokrenes i das nam IP svoju i da nas niko ne zajebaje :)

oki veceras se bacam na posao moram prvo providera da mi obezbijedi stalnu ip da vas ne zajb hehe i objavim onda ako sta uspjednem
 
Član
napokon na mom compu :D...ajde dajte neki server pa da bacimo koju...danas sam malo na outrage-ovom igrao, haman se zaobravilo :icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:
 
server je dignut :cool::cool: evo upravo radim provjeru sa dva lika da vidim da li me mogu naci
i stavljam VAC tj anti-chet da bude sve fer i korektno
 
Član
Adnane ja sam za da se dogovorimo mi standardni da zakupimo server i podijelimo admine i to je to...

Stalno da je zakljucan i samo za raju sa BHtuninga :) :D
 
samo je znaci do mog providera da mi da ip izlaz jer evo fercera server ko je na cutukovom netu ovi koji nisu nemogu vidjeti moj racunar jer nemam izlaz dalje znaci dok vidim sutra se sa gazdom neta i to je to
 
Član
hehe...samo nemoj da bude kad ko tebe mlatne par puta da zbog toga dobije kick...cesto se i to zna desavati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top