counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sto ne igrate na outragevom serveru
ne stopa,radi sve,bude raje stalno;)
ja tamo visim,ginem ko vel'ki:D
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
na onome sto igra se stalno je "bht" sifra,a IP 212.200.163.179:27061

Uglavnom koristite svi ovaj server od sad ko sto je cojk reko (mada meni sinoc nije pass radio bht , i sad vidim da server ne radi ) . fino svaku vecer oko 11 nek dodje tko hoce i eto ga .

prestanite svoje servere stavljat jer dolazi do zbrke

Uglavnom

212.200.163.179:27061

sam dodajte jos pass :)
 
Član
za onaj server treba passs

imal iko da igra kantera igrao bi i ja ....



de nek mi neko da server gdje igrate ...


a inace kako da botove ubacim kad ovako nema nikog
 
Član
jbg ja nisam mogao sinoc doci ali kad sam ja tu igramo u miru i niko nam ne smeta,uglavnom ako hocete da nam niko NIKAD ne smeta damo nas 4 po 5KM ili vise nas po 2,3KM nebitno i nazovemo server BHT pa nek igraju koliko hoce podjeliti admine i nek deru a mi udemo ponekad navece :)
 
Član
veceras cemo da se druzimo opet a tamo na canonball serveru ok raja niko nesere nista tako da mozemo da igramo sa njima ok su a nema ih previse
 
Član
ma da ionako ne igramo mi cesto :D ali ne volim ja igrati s nekim koga ne znam to mi isto kao s botovima,ovdje ga makar mogu zahebavati :p :lol:
 
AdnaNsa je napisao(la):
jbg ja nisam mogao sinoc doci ali kad sam ja tu igramo u miru i niko nam ne smeta,uglavnom ako hocete da nam niko NIKAD ne smeta damo nas 4 po 5KM ili vise nas po 2,3KM nebitno i nazovemo server BHT pa nek igraju koliko hoce podjeliti admine i nek deru a mi udemo ponekad navece :)

nije ti losa ta ideja da se organizujemo malo
 
Član
ma ja to sam kontao da nam niko ne smeta boli nas qrac radimo sta hocemo,ako igram taj jedan sat vremena ne zelim da mi iko smeta,psuje i vrijeda :) ili ko ima brz net nek digne server kad mi igramo i opet ugasi samo da nam ne laga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top