Corrado G60

Corrado G60

Meni je ovaj corrado bez greške :cool:

enterijer je odlican bas mu lijepo pristaje ova bijela boja, eksterijer prelijep ;)

ne mora sve biti ni fabrika a ovo je mjera :icon_biggrin:
 
Član
Brate za unutrasnjost da ocenim od 1-10...dao bih ti milion! :cool::cool::cool:
Svaka cast majke mi! ;)
Ja ocuvanijeg Corrada unutra nisam video!
Sto se tice spoljasnosti ja isto volim fabriku... ali dobro...ni ovo nije tako lose...;)
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
e sad mozes gasat dokle god imas benzina :lol:
unutrasnjost mi se svidja, ni vanjski izgled nije los ali ja sam fan fabrike :)

Natankan je do vrha ali kako sam ga cepo brzo mu je kazaljka padala :)

scorpio je napisao(la):
extra auto valajlo bi samo da je hauba od vr-a sa izbacenom sredinom bio bi robusniji naprijed. al opet sve pohvale

trazio sam haubuo od vr-a kad sam ga radio ali nema :( a nije lose ni ovako. ja sam bar zadoboljan

nermin suljagic je napisao(la):
ludjak jedan,pa nisam ja znao za ovo auto,prelijep je corrado...bas je sila i pojava...lijepi ti cepovi na felgama,hehe :lol:

Hehe :) imam ja jos jedne ovakve felge. Tvoji cepovi su za njih :)

_vwfan_ je napisao(la):
Au straznjica najljepsi dio auta :cool::cool:

I meni isto :)
 
Član
fkt je ovaj corrado premocno slozen,sve bez greske,da mi je neko rekao da si farbao unutrasnjost,da ima bijelih detalja bez sumnje bih rekao da si ga usrao,ali sad kad sam vidio kako se sve slozilo,brate pa ovo je odlicno,auto je bez greske,iako bi ja volio da su one mrezice u karambolkama crne boje,ali isfuraj malo i ovako,sta fali:icon_biggrin:
odlican stvarno,i kao sto je vec neko rekao,i ja se slazem,zadnji kraj mi je definitivno najljepse,najrobusniji,,ma odlicno,,sad uzivaj u voznji,sipaj gorivo i kuliraj;);)
 
Član
Za Corrada sve pohvale stvarno je mjera uradjen____po meni su ove karambolke bolje nego fab. super je sta reci sretno ako si sta jos planiro!!!!!!!!!!!!

SAMO PUNNN GASSS
___________________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Top