Corrado 1.8T

Corrado 1.8T

Član
RE: Corrado 1.8 16V Pomoc oko felgi

evo ja se ne slazem, stavi neku drecavu perlu :D :icon_biggrin:
 
RE: Corrado Help boja felgi?

Dejan 16v je napisao(la):
Mali help ljudi, zado sam se oko felgi sad kako nisu na autu, osmirglane,sitne rupice popunjene, pa se sad razmisljam da ih ofarbam istom, bojom ili mozda nekom drugom, malo tamnijom sivom???
i end.


mala greska, ofarbaj u istu boju brate.
 
Početnik
RE: Corrado 1.8 16V Pomoc oko felgi

trizex je napisao(la):
slazem se s edom, bolje svjetlija
(oj nek sam i ovo dozivio :D )

jeste jarani,ljubomoran sam :lol::lol::lol::D:D:D

a ja da sam na tvom mjestu najradije bi ih poliro jer ja msm da nisu toliko komplikovane,msm ima krakova ali dalo bi se to extra odraditi,,ali ako ces farbat onda definitivno svjetliju boju da se bolje isticu,,,joj a ede i trize pa postali pravi jarani :D
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Pomoc oko felgi

Milina, nema kolebanja svi kazu svjetlije, tako sam i ja mislio, vatam jelena za rogove i spricam u svjetlo sivu sa kristalima!
:cool:
Hvala na pomoci!!!!:icon_smile:

Sarajlic je napisao(la):
trizex je napisao(la):
slazem se s edom, bolje svjetlija
(oj nek sam i ovo dozivio :D )

jeste jarani,ljubomoran sam :lol::lol::lol::D:D:D

a ja da sam na tvom mjestu najradije bi ih poliro jer ja msm da nisu toliko komplikovane,msm ima krakova ali dalo bi se to extra odraditi,,ali ako ces farbat onda definitivno svjetliju boju da se bolje isticu,,,joj a ede i trize pa postali pravi jarani :D
Ih to bi bila perverzija, ali jbg nemam vremena a i zivaca valja one rogove trljati!:lol:
 
Početnik
RE: Corrado 1.8 16V Pomoc oko felgi

Dejan 16v je napisao(la):
Milina, nema kolebanja svi kazu svjetlije, tako sam i ja mislio, vatam jelena za rogove i spricam u svjetlo sivu sa kristalima!
:cool:
Hvala na pomoci!!!!:icon_smile:

Sarajlic je napisao(la):
trizex je napisao(la):
slazem se s edom, bolje svjetlija
(oj nek sam i ovo dozivio :D )

jeste jarani,ljubomoran sam :lol::lol::lol::D:D:D

a ja da sam na tvom mjestu najradije bi ih poliro jer ja msm da nisu toliko komplikovane,msm ima krakova ali dalo bi se to extra odraditi,,ali ako ces farbat onda definitivno svjetliju boju da se bolje isticu,,,joj a ede i trize pa postali pravi jarani :D
Ih to bi bila perverzija, ali jbg nemam vremena a i zivaca valja one rogove trljati!:lol:




eto vidis ima ko moze i hoce,evo npr ja za nekih 20 do 25 km po felgi to odradim :icon_biggrin:
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Pomoc oko felgi

Sarajlic je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Milina, nema kolebanja svi kazu svjetlije, tako sam i ja mislio, vatam jelena za rogove i spricam u svjetlo sivu sa kristalima!
:cool:
Hvala na pomoci!!!!:icon_smile:

Sarajlic je napisao(la):
trizex je napisao(la):
slazem se s edom, bolje svjetlija
(oj nek sam i ovo dozivio :D )

jeste jarani,ljubomoran sam :lol::lol::lol::D:D:D

a ja da sam na tvom mjestu najradije bi ih poliro jer ja msm da nisu toliko komplikovane,msm ima krakova ali dalo bi se to extra odraditi,,ali ako ces farbat onda definitivno svjetliju boju da se bolje isticu,,,joj a ede i trize pa postali pravi jarani :D
Ih to bi bila perverzija, ali jbg nemam vremena a i zivaca valja one rogove trljati!:lol:




eto vidis ima ko moze i hoce,evo npr ja za nekih 20 do 25 km po felgi to odradim :icon_biggrin:


Hvala drug, ma ja cu to sam samo cu odnjeti na spricu, nece me izaci oko 40KM sve!


Nexus je napisao(la):
a da ofabras u bijelo,budi drugaciji od ostalih;)

A ne bi to, bjelo je osjetljivo!:lol:
 
Legend
RE: Corrado 1.8 16V Pomoc oko felgi

i ja mislim da bi ovako isto bilo super.....ako ti je bas do promjene,...trazi silver metalic ali sa krupnom ikrom,.....taj lak na lijepom vremenu neda gledat u sebe od sjaja

pokusat cu ti naci koju sliku ako moze biti od pomoci da se opredijelis ;)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Pomoc oko felgi

enesss je napisao(la):
i ja mislim da bi ovako isto bilo super.....ako ti je bas do promjene,...trazi silver metalic ali sa krupnom ikrom,.....taj lak na lijepom vremenu neda gledat u sebe od sjaja

pokusat cu ti naci koju sliku ako moze biti od pomoci da se opredijelis ;)

Aha, e to bi bilo super, ako nadjes sliku postavi da vidim!
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Pomoc oko felgi

Ljudi jeli neko imao iskustava sa cipovanjem digifant II, gledao sam malo po internetu zivlje je auto dosta,ali me interesuje misljenje nekoga ko je to vec uradio?
140.jpg

Hocu da narucim cip, u opisu kaze da auto dobije 7KW ili 10 konja, a to bi bilo ono sto zelim!
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V Digi chip misljenje?

Mislim da ima clan na forumu sto se bavi tim poslom, to sto nadjes na ebay apsolutno nista ne valja... bacanje para, imas sm chip koliko sam cuo dosta su profesionalni i jedni od najbolji tunerski kuca.
 
RE: Corrado 1.8 16V Digi chip misljenje?

Odi na stranicu sm chiptuning imas inforcamija...ili se javi srdanu PM-om.;)
 
Top