CLIO CUP

CLIO CUP

Član
Svaka cast na projektu druze, odusevljen sam!;) Obozavam ovog starog clia, a ti ga radis u renault sport fazonu kao bombona je, samo napred;)
 
Član
evo mene opet samo da se javim da sam ŽIV hvala Bogu i da Vam pokažem šta mi se desilo ali i da najvim rade i to sve ispočetka pa ako ko može pomoći nek pomogne treba mi kakav lio 91-95 godina stranac da ga izrežem (stranicu i ostalo što mi treba) pa da krenem sa radovima znaći treba mi complet clio stranac da nije skup a evo video pa pogledajte Alipašino polje 25.10.2010. : http://www.youtube.com/watch?v=C1No9l3K-_0
 
Član
U jbt steta za ovakav auto....dobro je da si ziv, jesi li povredjen uleteo je do suvozaca??? Sredices ti opet da bude onakav i jos bolji;)
 
Član
dellas je napisao(la):
U jbt steta za ovakav auto....dobro je da si ziv, jesi li povredjen uleteo je do suvozaca??? Sredices ti opet da bude onakav i jos bolji;)

ma kažem ti hvala Bogu živ sam i zdrav frajer proletio kroz crveno ja na poso kreno i vidiš dokle me nabio koja silina udarca da mi je volan puko ključ u bravi puko a ručnu sam izvalio svojim kukom što se mene tiče čudo neviđeno samo što me taj kuk malo boli i osječam se ugruhano ali bez lomova posjekotina ili bilo čega...
 
Član
cliocup je napisao(la):
dellas je napisao(la):
U jbt steta za ovakav auto....dobro je da si ziv, jesi li povredjen uleteo je do suvozaca??? Sredices ti opet da bude onakav i jos bolji;)

ma kažem ti hvala Bogu živ sam i zdrav frajer proletio kroz crveno ja na poso kreno i vidiš dokle me nabio koja silina udarca da mi je volan puko ključ u bravi puko a ručnu sam izvalio svojim kukom što se mene tiče čudo neviđeno samo što me taj kuk malo boli i osječam se ugruhano ali bez lomova posjekotina ili bilo čega...

Ja ne znam sta bih uradio tom liku,kakve budale voze:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
dellas je napisao(la):
cliocup je napisao(la):
dellas je napisao(la):
U jbt steta za ovakav auto....dobro je da si ziv, jesi li povredjen uleteo je do suvozaca??? Sredices ti opet da bude onakav i jos bolji;)

ma kažem ti hvala Bogu živ sam i zdrav frajer proletio kroz crveno ja na poso kreno i vidiš dokle me nabio koja silina udarca da mi je volan puko ključ u bravi puko a ručnu sam izvalio svojim kukom što se mene tiče čudo neviđeno samo što me taj kuk malo boli i osječam se ugruhano ali bez lomova posjekotina ili bilo čega...

Ja ne znam sta bih uradio tom liku,kakve budale voze:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ma đaba sve kolko god da paziš naleti takav hajvan i pokupi te samo ti zavisi kolko sreće imaš u ovom slućaju ja sam imao mnogo sreće i sretan sam što sam živ a auto sam tek prije mjesec dana koplet završio i sve je bilo novo na njemu ali nema veze živa glava sve materijalno nadoknadi sad ću da napravim još boljeg samo da me zdravlje posluži....
 
Član
Nek si ti dobro, a auto ce se srediti aBd, Bgm si imao srece dobro te udario, sretno u nastavku ;). ovdje u Novom je bio Clio na otpadu koji otkupljuje zeljezo i to, ali izgleda da su ga presovali malo, izgleda da je citav bio ja isao skidati felge ali nisu mi pasale, spusten bio, sport volan, cini mi se da je i neki body kit imao, malo se provozaj mozda je nesto i ostalo ;)
 
Član
boga mi te pokupio malo je rec otidji na http://www.avto.net/ pogledaj tamo ima ih dosta jeftinih pa ako imas nekog da ti doveze.............
 
Početnik
za ne povjerovat prvi put gledam ovu garazu i citam sve od pocetka i nesto kontam videces da je na kraju slupan....

Kad sam pogledao video kad ne pado u nesvjet jbt ne mogu sebi doci :)......

Bio je dobar ali sledeci ce biti jos bolji!!!!!!!
 
Početnik
steta, drug, fkt mi je zao..
probaj naci takvog preko ovih sto rade u sloveniji, ima ih, ja sam nedavno uzeo jednog za manje od 500 km, 94 godiste...
 
Član
Oggy je napisao(la):
steta, drug, fkt mi je zao..
probaj naci takvog preko ovih sto rade u sloveniji, ima ih, ja sam nedavno uzeo jednog za manje od 500 km, 94 godiste...
vec sam u potrazi na par strana i do sad na kojeg god naletim sa 4 vrata ali eto ganjam nešto neću stati danas sam poćeo ovog svog rastavljati pa ću naći tog kakvog i izrezati stranicu štokove i to nadam se da ću uspjet to nekako uklopiti a već imam u glavi i boju zamišljenu neka nijansa žute i samo me sve ovo tjera da bude još 10x bolji taj neki novi od ovog predhodnog mada sam sebi bio ono reko nečeš više ali ne mogu da ga gledam ovakvog nije on to zaslužio!!!:icon_cry:
 
Početnik
pa jel te bar osiguranje malo "motivisalo" za dalji radi, jesi naplatio sta?
ja ako naletim na kakvog, javljam odmah, ovaj moj je sa 4xvrata, njega cu rastavit uskoro, valjda naleti jos kakav..
 
Top