Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
e znao sam da si supak, al da si zaboravio onog ko je sve platio, e pa stvarno funky :pP

funky je napisao(la):
Skrabo, tibor i dadao_style danas na kafici u Mostaru :)
e znao sam da si supak, al da si zaboravio onog ko je sve platio, e pa stvarno funky :pP
 
Početnik
k3_h3 je napisao(la):
e znao sam da si supak, al da si zaboravio onog ko je sve platio, e pa stvarno funky :pP

nije on supak, on je guzica cijela :icon_biggrin:

@mooamer: jest, to je moja duja, u njoj sam kupus vozio, al uzeo sam keca sad, u njega se moze vise natovarit :D
 
Član
k3_h3 je napisao(la):
e znao sam da si supak, al da si zaboravio onog ko je sve platio, e pa stvarno funky :pP

funky je napisao(la):
Skrabo, tibor i dadao_style danas na kafici u Mostaru :)
e znao sam da si supak, al da si zaboravio onog ko je sve platio, e pa stvarno funky :pP




ma tebe ne znaju :lol:
a ti guzico idi spavaj i uci :D jebi se u guzicu :D
 

IGY

Član
tema je

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

a ne ko je sa kim kafu pio, i ko je guzica i sl :icon_biggrin:

:icon_exclaim:

;)
 
Član
Shelby je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
cuner shelby vidio ga xx puta, zadnji put prolazi i kulira , a nazad mu "sjede" stare felge :lol: takodjer astra na bulevaru, strujaze popravio mi prekidac od svjetla unutra, malo spreja cuda cini jel, pa na kafu :icon_biggrin:

cuner Limpi,od Zenice do Topcic polja iza mene,pa onda iz Topcic polja do Zenice,kraj mene :lol::lol::lol::lol:

je*iga,morao sam :D :lol:

sto jes" jest :D a danas opet sjedio do cunera shelbya, al zatim od topcic polja do ze, gledo mi on ovaj put u guzu,
fabije :D :lol:

i onda na samousluznoj praoni mi pomogao trljajuci,
skodu :D
jesmo je uglancali ko ogledalce :icon_biggrin:
al kazu recesija, na praoni krcato, jos svi dosli sa pandjukom ili krupnijim da peru, niko sitno nema da usitni, zetona nestalo :icon_eek:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
cuner shelby vidio ga xx puta, zadnji put prolazi i kulira , a nazad mu "sjede" stare felge :lol: takodjer astra na bulevaru, strujaze popravio mi prekidac od svjetla unutra, malo spreja cuda cini jel, pa na kafu :icon_biggrin:

cuner Limpi,od Zenice do Topcic polja iza mene,pa onda iz Topcic polja do Zenice,kraj mene :lol::lol::lol::lol:

je*iga,morao sam :D :lol:

sto jes" jest :D a danas opet sjedio do cunera shelbya, al zatim od topcic polja do ze, gledo mi on ovaj put u guzu,
fabije :D :lol:

i onda na samousluznoj praoni mi pomogao trljajuci,
skodu :D
jesmo je uglancali ko ogledalce :icon_biggrin:
al kazu recesija, na praoni krcato, jos svi dosli sa pandjukom ili krupnijim da peru, niko sitno nema da usitni, zetona nestalo :icon_eek:

:lol::lol::lol::lol::lol: xD


izvini igy :icon_exclaim: :D
 
Član
mato19E je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mato19E je napisao(la):
vidio ArminM prakiranog u mraku prije sat vremena :lol::lol:

jes se ti to okretao pored mene, neko s golfom se okretao, nisam siguran jel zuti bio ili crveni
nisam ondje inace parkiran, idem dalje, ali takva situacija bila:lol::lol::cool::cool::cool:

ja sam se okretao,morao sam se vratit zauzeo si mi parking :lol::lol::lol:

pa sto slajdras jadan ne bio, trebao si se parkirat pored mene, ne bih se ja ljutio, svakako nisam nista radio, pecam ja tu u blizini:D:cool::cool::cool:
 
Član
maloprijeu slavinovicima kod mosta.. golf2 onaj napucani :) farban do pola metalik crno tamno plavo..nazad kristalne stopke, nalja bhtuning... nezz kako s elik zove senad senci il tako nesto..
 
Član
adams je napisao(la):
maloprijeu slavinovicima kod mosta.. golf2 onaj napucani :) farban do pola metalik crno tamno plavo..nazad kristalne stopke, nalja bhtuning... nezz kako s elik zove senad senci il tako nesto..

nermin;)
 
Član
juce na brankovicima ispred Car Trima vidim raju sa GFC foruma, ona plava lowww duja i crveni scirocco, nisu sa foruma al et:cool::cool::cool::cool:
sa nekog jesu:icon_smile:
 
Top