Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
CoL3 je napisao(la):
sandy_mo u mom selu maloprije:D

Ma ja sam ti u selu cesce neg ti haha :D

Little Dragon je napisao(la):
zlatni punto stao pored mene pokazao mi ovako ;) i otisao po gasu , jel neko sa foruma?

Edin iz Oxigena mislim da mu je nick Edinko il tako nesto

BMW 316i 90god je napisao(la):
ja vidio sivog seata iz kluba oksigen od ap do stupa isao za njim i blicnuo mu prije skretanja za rajlovac, valjda je na forumu:icon_smile:

Zna li ko cija je narandjasta zastava 101 na omv rajlovac? Jel clan foruma?



Ako je bijeli krov onda je to Mladenova, mislim da ga nema na forumu :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
cuner shelby vidio ga xx puta, zadnji put prolazi i kulira , a nazad mu "sjede" stare felge :lol: takodjer astra na bulevaru, strujaze popravio mi prekidac od svjetla unutra, malo spreja cuda cini jel, pa na kafu :icon_biggrin:

cuner Limpi,od Zenice do Topcic polja iza mene,pa onda iz Topcic polja do Zenice,kraj mene :lol::lol::lol::lol:

je*iga,morao sam :D :lol:
 
Član
mato19E je napisao(la):
vidio ArminM prakiranog u mraku prije sat vremena :lol::lol:

jes se ti to okretao pored mene, neko s golfom se okretao, nisam siguran jel zuti bio ili crveni
nisam ondje inace parkiran, idem dalje, ali takva situacija bila:lol::lol::cool::cool::cool:
 
Početnik
pleasure neko vece prodje pored mene kod Trznog Centra Tom i ode prema Spasovdanskoj u Lukavici ;)

I k'o i uvjek Bucky i ostala ekipica. ;)

sandy_mo je napisao(la):

Edin iz Oxigena mislim da mu je nick Edinko il tako nesto

BMW 316i 90god je napisao(la):
ja vidio sivog seata iz kluba oksigen od ap do stupa isao za njim i blicnuo mu prije skretanja za rajlovac, valjda je na forumu:icon_smile:

Zna li ko cija je narandjasta zastava 101 na omv rajlovac? Jel clan foruma?



Ako je bijeli krov onda je to Mladenova, mislim da ga nema na forumu :D




Nema je na forumu , i ja mislim daje Mladenova to . ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
mato19E je napisao(la):
vidio ArminM prakiranog u mraku prije sat vremena :lol::lol:

jes se ti to okretao pored mene, neko s golfom se okretao, nisam siguran jel zuti bio ili crveni
nisam ondje inace parkiran, idem dalje, ali takva situacija bila:lol::lol::cool::cool::cool:

ja sam se okretao,morao sam se vratit zauzeo si mi parking :lol::lol::lol:
 
Član
jbg, steta nisam mogao malo duze zastati.... al vidio si i sam, doveo djevojku malo u mahalu, pa nisam imao vremena nizasto :D
 
Top