Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
ev da ne bude da se tuzlaci samo vidjaju, ovako cu da pocnem

jutros oko 9 sati Liga i Elmir Brum Brum na stupu, ispred neke radnje sa autokozmetikom il tako nesto, raspricali se decki, Liga izgleda opet u skolu krenuo, imao zuti ruksak na ledjima. Nisam smio svirat, na kamionu zracna sirena, reko prepast ce se:cool::cool:
vidio sam crnog stila, sav zatamnjen, mislim da je predstavljen na forumu, ode za dobrinju,nisam siguran ko vozi
muhinog bimera sam takodje vidio, bilo je jos kamaru auta, crveni punto sa crnim felama, ako nije emirov, al nisam siguran
funky-u sam mahao iz kamiona, uspori lik taman kraj mene, ja masem a on se zacudio, veli koja je ono budala:lol::lol::lol:

vidio sam bruku auta, neka sa foruma, koja su jos tu, neka su bila, al evo glavne sam napisao:cool::cool:
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
crveni punto sa crnim felama, ako nije emirov, al nisam siguran

ma ja sam 100% nema ni jedan crveni sa crnim felgama osim moj.
gdje tacno da znam odprilike????

joj sad ti tacno ne znam gdje je to bilo, ali isao sam iz pravca aerodroma prema stupu, s desne strane kod pumpe, praonice je bio parkiran auto
nisam siguran sta je bilo, ili pumpa il praonica, zaustavio me drot s motorom na stupu, pa sam skoro sve zaboravio
ali i ja sam siguran da je bio tvoj auto, crveni punto MK1, 5 vrata, crne fele, okrenut ledjima cesti, znaci od aerodroma kad se ide, meni si bio s lijeve strane, okrenut zadnjim krajem auta prema cesti
 
Legend
napisi koji je clan;)
i ja sam danas vidio 2 corrada sa bijelim felgama, ali nisam to evidentirao ovdje;)
 
Top