Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

ArminM je napisao(la):
GFC maloprije na kafi, fino smo procaskali, valja malo cesce:cool::cool:

nisam te vidio da si ovdje pisao :lol: nismo jedan drugog vidjeli vec slusali :smajli16:

ne shvataj pogresno :icon_biggrin:

:icon_exclaim:

http://www.bhtuning.com/biseri-clanova-volume-1-t-62280.html :lol:
 
Član
emir (lov2xlr8) maloprije u Slobodi ako se ne varam... :D Trizex malo prije ispred mene skrenu prema slatini ja nastavio pravo... :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
jutros oko 10 ipo cinc_gsi iz robota izlazi,ja sviram,al nije skontao,pri povratku oko 12 tibor oko aerodroma,ja masi sviraj on nista,te opet nakon tocno 12 sati tj. u 00:00 tibor,sada me skontao:D
 
Član
Vidio BoosT-666...a volio bi da nisam :icon_rolleyes:

CoL3 je napisao(la):
jutros oko 10 ipo cinc_gsi iz robota izlazi,ja sviram,al nije skontao,pri povratku oko 12 tibor oko aerodroma,ja masi sviraj on nista,te opet nakon tocno 12 sati tj. u 00:00 tibor,sada me skontao:D

Ljude skontam samo kad sam pod dozom :D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
malo danaas sarajevo,kratko,par sati samo,pa kasnije tz-konjevic polje pa sloboda,kafica i aspirin,šumeći

znaci ipak si bio ti u slobodi... :D :D :D ja gledam, ti gledas al nisam bio siguran da si ti... :D neg otkud u konjevic polju?? :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
tibor987 je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
jutros oko 10 ipo cinc_gsi iz robota izlazi,ja sviram,al nije skontao,pri povratku oko 12 tibor oko aerodroma,ja masi sviraj on nista,te opet nakon tocno 12 sati tj. u 00:00 tibor,sada me skontao:D

Ljude skontam samo kad sam pod dozom :D

zato me onda skontas jedino na tepihu kad prođem:lol::lol:
 
Član
Oko 23:30 Limpi se spusta niz Talica brdo, skrenuo iz Sarajevske prema dole!
A redovno vidjam clana mirzaa3! :D Mrsko mi nabrajati gdje sam ga sve vidio!
 
Član
jubix je napisao(la):
Oko 23:30 Limpi se spusta niz Talica brdo, skrenuo iz Sarajevske prema dole!
A redovno vidjam clana mirzaa3! :D Mrsko mi nabrajati gdje sam ga sve vidio!

moram biti upracen na toj dionici, oko mese, tu je garage il ti ga pit-stop od skodilaka :icon_biggrin:

a vidjen je i mirza jucer, ide od bulevara do londze iza mene, ja malo po gasu, krenu i on kad me preleti preko lezeceg, mene zabolilo kako je avdija poskocio :D a gdje fasovao ono nazad, udubljeno kog gepeka :icon_eek:
 
Top