Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

IGY

Član
s1ck je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
malo se ganjao uz ivan sa bmwom sive boje,ima nekih crnih folija po krovu i po gepeku,sm chip tuning pise na sajbi,petica karavan ja mislim,il je e46 karavan,pa je nesto pokusavao uz brdo :D:D

muha caraudio

100%
jesi ga otresao, ili je on tebe :icon_question:
 
vidio Zatvorasa, mimoisli se u blizini Olova i vidio sam Fiat Uno, crveni sa crnom haubom kod Bascarsije, to je garant Red Line :icon_question:
 
Legend
GreenDevil je napisao(la):
vidio Zatvorasa, mimoisli se u blizini Olova i vidio sam Fiat Uno, crveni sa crnom haubom kod Bascarsije, to je garant Red Line :icon_question:

To je Haris Tiro ako se ne varam, vidio sam i ja prosli put mu uno parkiran pred vijecnicom...
 
Nexus je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
vidio Zatvorasa, mimoisli se u blizini Olova i vidio sam Fiat Uno, crveni sa crnom haubom kod Bascarsije, to je garant Red Line :icon_question:

To je Haris Tiro ako se ne varam, vidio sam i ja prosli put mu uno parkiran pred vijecnicom...

ma odma sam pozno auto sa SR-a ;)
a mislim da mu je nick Red Line :icon_question:
 
Član
Leksilium pored suda, beli audi a3 i JD s astrom parkirani u onoj ulicici pored velikog parka preko puta BBI, pa pred fisom crni punto naprijed ima malo crveno i pise hgt i crna cetvrorka TDI (D i I crveno) ima nazad natpis zulic , bijela honda neka duguljasta, to je sto sam spazio :icon_smile:
 
Član
IGY je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
malo se ganjao uz ivan sa bmwom sive boje,ima nekih crnih folija po krovu i po gepeku,sm chip tuning pise na sajbi,petica karavan ja mislim,il je e46 karavan,pa je nesto pokusavao uz brdo :D:D

muha caraudio

100%
jesi ga otresao, ili je on tebe :icon_question:

ma brzi ja od njeg pofino,ona prva desna najostrija krivina pustiog a malo ispred sebe da se ne prevrne na mene,jer je isao desnom trakom,onda mali onaj pravac stignem ga tu,pa iduci pravac uzbrdo opusem kvalitetno,i curi mi muka bila pa nisam smio vise brzo vozit,al nije me prestigao vise do tunela,vozio iza 60-70,i onda u tunelu pun gas,mrsko mi bilo ganjati se,il bmw slabo ide il je slab motoric u njemu :D nisam znao da i to auto vozi
bila je i smchiptuning naljepnica i jos neka iznad nje,neka uvrnuta slova,ne skontah sta pise

GOLF TZ je napisao(la):
lover boy, danas kod fresha... ja isao sa panonskog... masem al nista on... na telefon pricao s nekim ... :D :D

aii,da je zeMsko mahalo mozda bi i vidio hehehe,a jesam na tel cavrljao D:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
malo se ganjao uz ivan sa bmwom sive boje,ima nekih crnih folija po krovu i po gepeku,sm chip tuning pise na sajbi,petica karavan ja mislim,il je e46 karavan,pa je nesto pokusavao uz brdo :D:D

he he , Emire nemoj se ufurat ima Muha konja za trku , to mu je radno auto...
 
Član
rinaldo je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
malo se ganjao uz ivan sa bmwom sive boje,ima nekih crnih folija po krovu i po gepeku,sm chip tuning pise na sajbi,petica karavan ja mislim,il je e46 karavan,pa je nesto pokusavao uz brdo :D:D

he he , Emire nemoj se ufurat ima Muha konja za trku , to mu je radno auto...

hehheeheh,ma znam da ima one druge bmwove,al ovaj ne ide vala :D
 
Top