Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
trizex je napisao(la):
Radi i to odlicno ;)

Meni je na BMWu radio majstor koji se kod nas vodi kao naj, ali mi je uradio gore nego sto je bilo, ja otisao preventive radi, a nakon njega mi volan vuce u lijevu stranu. Kasnije mi nekakvi kvazi majstori vele da kad se na ovom vozilu radi spura moraju na sva 4 tocka biti oni pomicni dijelovi da bi se ispravno spura uradila. Elem, da se ne mijesam u tudje poslove, ne znas da li radi nedjeljom aldin, da sutra kad budem gore odem i do njega uraditi spuru.
 
Početnik
Aldin je ljudina u to sam se licno uvjerio,onakve licnosti nema nadaleko,covjek je spreman pomoci u svakom trenutku i svaka mu cast na tome ;)
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Radi i to odlicno ;)

Meni je na BMWu radio majstor koji se kod nas vodi kao naj, ali mi je uradio gore nego sto je bilo, ja otisao preventive radi, a nakon njega mi volan vuce u lijevu stranu. Kasnije mi nekakvi kvazi majstori vele da kad se na ovom vozilu radi spura moraju na sva 4 tocka biti oni pomicni dijelovi da bi se ispravno spura uradila. Elem, da se ne mijesam u tudje poslove, ne znas da li radi nedjeljom aldin, da sutra kad budem gore odem i do njega uraditi spuru.

pa nego sta nego radis spuru na sva cetiri tocka, bio BMW ili yugo... :D
 
Član
s1ck je napisao(la):
trizex pored parkuse kulira sam oko 3 ;)

vidjeni naki chuneri teski, jedno 5-6auta po meni za antituninga to golfovi naki perla boje nake, spojlera ko u prici :icon_question:

Oprosti al ti nisam mogao ovo presutit,samo cu reci kad budes imao upola para ko oni ulozit u svoje auto,onda ces tek tad moci sudit o nekum antituningu ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
trizex pored parkuse kulira sam oko 3 ;)

vidjeni naki chuneri teski, jedno 5-6auta po meni za antituninga to golfovi naki perla boje nake, spojlera ko u prici :icon_question:

Oprosti al ti nisam mogao ovo presutit,samo cu reci kad budes imao upola para ko oni ulozit u svoje auto,onda ces tek tad moci sudit o nekum antituningu ;)

vala chuza ako su to oni sto sam i ja vidio da su jos 3 puta tolko para ulozili ne valja :D sem lambo narandzastog golfa on grmi
 
Član
gaga je napisao(la):
pa nego sta nego radis spuru na sva cetiri tocka, bio BMW ili yugo... :D

Ja nesto ne znam da se na Golfu pozadi spura moze uraditi?? A isto tako mislim i na Yugu, za yuga nisam siguran, ali za golfa jesam, i takodjer na jos mnogim autima se spura pozadi ne moze raditi. ;)
 
Član
daki kulira po gradu:cool: al maximalno ono muzika laganica razgleda imal kakvih treeba:D prvo malo kod jale pa onda kod inter auta BTW focus je vrh;)
 
Član
NeverMind je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
trizex pored parkuse kulira sam oko 3 ;)

vidjeni naki chuneri teski, jedno 5-6auta po meni za antituninga to golfovi naki perla boje nake, spojlera ko u prici :icon_question:

Oprosti al ti nisam mogao ovo presutit,samo cu reci kad budes imao upola para ko oni ulozit u svoje auto,onda ces tek tad moci sudit o nekum antituningu ;)

vala chuza ako su to oni sto sam i ja vidio da su jos 3 puta tolko para ulozili ne valja :D sem lambo narandzastog golfa on grmi

@chuza
ne moras mi presutiti a to koliko su para ulozili nema veze sa tim kad je dobio sranje obicno i
MI koji nemamo para ne smijemo reci da nesto ne valja :icon_question::icon_question::icon_question:
ona ljubicasta dvica daleko joj kuca od moje bila...

cetvorka fkt gori, za ostalo sto sam vidio ne smijem iznijeti svoje sveukupno misljenje da me Chuza nebi ponizio da sam bjednik koji ne smije komentirati auta nekih koji nemaju veze sa smislom za sklad
 
trizex je napisao(la):
niksa je napisao(la):
triza senzacija po Sa a ja citave dane provodim za volanom i ne da mi se da te vidim sramota ;)

Ha jebiga, ne da nam se :D

Inace, moj doprinos temi, bio jucer kod AldinaShpure, onakvog covjeka nema nadaleko, sto sam uostalom siguran da znate i sami (ko ga je upoznao) :)

da nehvalimo jedan drugoga,bitno da si zadovoljan uradjenim a rostilj ispao neplanski :D da nije komsije i ja bi gladan ostao :lol:
 
Administrator
Nexus je napisao(la):
Pioneer_09 u gradu,nije mi mjesto sacuvao:icon_rolleyes::D:D

i to sto kazes:lol:
takodjer drug nexa vidjen:D
svadja se sa nekim bilderima na baterije za mjesto a nece da digne glavu da mu ja rezervisem:lol::lol:;)
 
gaga je napisao(la):
MyX-Mesha je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Radi i to odlicno ;)

Meni je na BMWu radio majstor koji se kod nas vodi kao naj, ali mi je uradio gore nego sto je bilo, ja otisao preventive radi, a nakon njega mi volan vuce u lijevu stranu. Kasnije mi nekakvi kvazi majstori vele da kad se na ovom vozilu radi spura moraju na sva 4 tocka biti oni pomicni dijelovi da bi se ispravno spura uradila. Elem, da se ne mijesam u tudje poslove, ne znas da li radi nedjeljom aldin, da sutra kad budem gore odem i do njega uraditi spuru.

pa nego sta nego radis spuru na sva cetiri tocka, bio BMW ili yugo... :D

gaga grijesis,mada nije tema za ovakve stvari moram te ispraviti,na vozilima sa zadnjom krutom osovinom spura se nemoze podesavati po ''fabrickim specifikacijama'' ,drugo je to sto majstori,npr golf II,skidaju zadnje nabe (glavcine) pa postavljaju podloske pod iste da bi ukosili (ispravili)tockove,koji su pretrpili udar ili slicno pa im se spura,nagib pomjerila...na gotovo svim modelima sa zadnjim pogonom,i modelima koji imaju multi-link ovjes (ovjes se vise tacki vezanja tocka za sasiju) zadnja spura-nagib se mogu podesavati,excentricnim podloskama (merc.bmw) ili klasicnim sponama (npr. alfa romeo)



MyX-Mesha je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Radi i to odlicno ;)

Meni je na BMWu radio majstor koji se kod nas vodi kao naj, ali mi je uradio gore nego sto je bilo, ja otisao preventive radi, a nakon njega mi volan vuce u lijevu stranu. Kasnije mi nekakvi kvazi majstori vele da kad se na ovom vozilu radi spura moraju na sva 4 tocka biti oni pomicni dijelovi da bi se ispravno spura uradila. Elem, da se ne mijesam u tudje poslove, ne znas da li radi nedjeljom aldin, da sutra kad budem gore odem i do njega uraditi spuru.

istina,to sto ti rekose ti kvazimajstori,kad se radi i zadnja spura,vozilo mora da bude na pokretnim plocama,rastereceno,tako da kada se radi spura,tocak neostane napregnut,nego ima slobodno kretanje,namjesti,stegni matice i to je to...nedjeljom neradim,imas moj br ovdje pa ako hoces nazovi nekada poslijepodne,ako gazda bude blizu da mi otvori servis pa da je uradimo....

i da...vidjeo Igy-ja sa...kako se ono kaze..ljepsom polovinom ...sudarili se u Titovoj :D i ja bio sa ovom svojom sto je ljepsa od mene :lol:
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
istina,to sto ti rekose ti kvazimajstori,kad se radi i zadnja spura,vozilo mora da bude na pokretnim plocama,rastereceno,tako da kada se radi spura,tocak neostane napregnut,nego ima slobodno kretanje,namjesti,stegni matice i to je to...nedjeljom neradim,imas moj br ovdje pa ako hoces nazovi nekada poslijepodne,ako gazda bude blizu da mi otvori servis pa da je uradimo....

Drug ne znam da li cu tako dugo sutra ostati u Sa, a volio bih da mi to odradis. Pretpostavljao sam da ne radis nedjeljom, ali eto, na zalost moju obistinilo se. Ovi nasi ''spurasi'' nemaju opremu da rade i spuru za zadnje tockove, samo prednje. U svakom slucaju hvala na odgovoru.
 
Top