Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Vidio sam clana foruma kojem ne znam nick u kiseljaku. Auto je bmw e36 cabrio crni, sa prednjom karambolkom e46 ///M satro :D
 
Član
pa ne kontam, drugu boju ili sta? :) dobra je meni i ova, bar se ne sekiram pretjerano kad vidim koliko ljudi po parkinzima paze i sl ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
pa ne kontam, drugu boju ili sta? :) dobra je meni i ova, bar se ne sekiram pretjerano kad vidim koliko ljudi po parkinzima paze i sl ;)

felge stoje max, sve OK, fino slozeno, samo ga opet prefarbaj u istu boju, fino kulturno da se odradi, i onda je komplet ;)
 
Član
trizex pored parkuse kulira sam oko 3 ;)

vidjeni naki chuneri teski, jedno 5-6auta po meni za antituninga to golfovi naki perla boje nake, spojlera ko u prici :icon_question:
 
Član
NeverMind je napisao(la):
to oni iz srbije neki dosli :icon_question: bio sa njima i golf 4 lambo narandzasta ?

je je to su ti(cvrka iz sarajeva od momka s vratnika), nek se ne uvrijede ali brate vise antituning nego bilo sta drugo
 
Član
gaga je napisao(la):
trizex je napisao(la):
pa ne kontam, drugu boju ili sta? :) dobra je meni i ova, bar se ne sekiram pretjerano kad vidim koliko ljudi po parkinzima paze i sl ;)

felge stoje max, sve OK, fino slozeno, samo ga opet prefarbaj u istu boju, fino kulturno da se odradi, i onda je komplet ;)

a tako reci :D ma kao sto rekoh, parkiram svugdje, krecem se svugdje, ne mogu stalno paziti na auto, a da je lakiram pa da mi je neko ogrebe ili sta ranio bih se....opet, ko zna, ako naleti kakve love....budem :D ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
triza senzacija po Sa a ja citave dane provodim za volanom i ne da mi se da te vidim sramota ;)

Ha jebiga, ne da nam se :D

Inace, moj doprinos temi, bio jucer kod AldinaShpure, onakvog covjeka nema nadaleko, sto sam uostalom siguran da znate i sami (ko ga je upoznao) :)
 
Top