Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

BHT Ovisnik
ja tepihe gonjao sa starom kad te kužnu,svirnuo sam,kontam ako nista skuzit ce po tepisima :)
 
Član
malo upoznavanja svercanja s Nenad-om heh e, a got2b necu ni spominjat makar jednom dnevno ga vidim negdje vidim =)
 
Član
adams je napisao(la):
malo upoznavanja svercanja s Nenad-om heh e, a got2b necu ni spominjat makar jednom dnevno ga vidim negdje vidim =)

stojim na semaforu iza tebe..i kontam ciji je crni polo sa naljom...i xenoni...
ma reko ko ce drugi nego adams:lol::lol::lol:
 
Član
Got2b je napisao(la):
adams je napisao(la):
malo upoznavanja svercanja s Nenad-om heh e, a got2b necu ni spominjat makar jednom dnevno ga vidim negdje vidim =)

stojim na semaforu iza tebe..i kontam ciji je crni polo sa naljom...i xenoni...
ma reko ko ce drugi nego adams:lol::lol::lol:

Što ga nisi malkice pogurao?:D
 
Član
@OggyBoy svako jutro kad mi ide u susret bjezi na bankinu....svaki put skrenem u njegovu traku..i jos da ga guram..ehh gdje bi bio kraj:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Got2b je napisao(la):
@OggyBoy svako jutro kad mi ide u susret bjezi na bankinu....svaki put skrenem u njegovu traku..i jos da ga guram..ehh gdje bi bio kraj:lol::lol::lol::lol::lol:
i ja tebe kad vidim got2b isto tako samo auto ode na bankinu , a ujtru nikog ne vidim na cesti, ostavim ispred 50 metara prostora da me mogu zaobilaziti i lagano 60 =), naspavam se, sam gledm u stopke ako ko pocne kocit i ja kocim =), onda vidim tebe i ko da sam kafu popio i red bull=)
 
Got2b je napisao(la):
@OggyBoy svako jutro kad mi ide u susret bjezi na bankinu....svaki put skrenem u njegovu traku..i jos da ga guram..ehh gdje bi bio kraj:lol::lol::lol::lol::lol:

jooooj da ga vidite kako nosi korpicu po bingu kad je sa zenom,hahahahah
ko chihuwawa trckara oko nje :D
 
Član
@nermin suljagic ...
hahahahahahaah ima mi ko i reci,i gori si od mene,mijenjas dijetu pelene ispred omege u bori:D
,a po bingu guras kolica,al jbg valja i to druze zene su cudo,znas i sam kako je :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

odosmo u off jbg:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Got2b je napisao(la):
@OggyBoy svako jutro kad mi ide u susret bjezi na bankinu....svaki put skrenem u njegovu traku..i jos da ga guram..ehh gdje bi bio kraj:lol::lol::lol::lol::lol:

Ma pade mi na pamet kad sam radio za neku firmu sa jednim narkomanom. Ja na semafor, kad on ispred mene. Taj nikad nije pogledao u retrovizor. Ja priđem polako, naslonim se na zadnji branik i guraj.:D Lik uopšte nije skontao da sam ga pregurao nekih 15-ak metara. Ja ga poslije pitam: "Na čemu si?" Kad on mrtav 'ladan: "Brate, danas na speed-u!" :lol::lol::lol::lol::lol:

Sorry. :icon_exclaim:
 
Top