Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

BHT Ovisnik
vidio danas raje iz Neuma,onaj zeleni GTI,zatim onaj sa kadettom 16v gsi sa foruma iz Neuma sto je Porschefan presdtavio,onda folciku onu mocnu sto je Porschefan dolaziop s njom,nezz jel s foruma :)
 
Član
vidjen mawigenius kod ekonomske skole... stajao ja pored dok je kupovao sendvic...on bio sa apriliom...

PS..kakva ti je ono kaciga sa rogovima...:D
 
GOLF TZ je napisao(la):
vidjen mawigenius kod ekonomske skole... stajao ja pored dok je kupovao sendvic...on bio sa apriliom...

PS..kakva ti je ono kaciga sa rogovima...:D

hahhaha svi mene vide a ja nikog xD ccc ma jbg legendo malo gaciga ko kaciga xD malo furam hehe iskreno i neam druge :D
 
Član
limpiju blicam,nista on :D
bio kod strujaze malo,jutros alonso,lambic,metalmir
kasnije u lukovom polju clan shely,blicam,sviram,nista ni on
kasnije vidim astru pred teretanom,bilda coj'k haman :D
 
MawiGenius je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
vidjen mawigenius kod ekonomske skole... stajao ja pored dok je kupovao sendvic...on bio sa apriliom...

PS..kakva ti je ono kaciga sa rogovima...:D

hahhaha svi mene vide a ja nikog xD ccc ma jbg legendo malo gaciga ko kaciga xD malo furam hehe iskreno i neam druge :D

a ti znaci furas onu kacigu :cool: gotivna je :cool:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
MawiGenius je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
vidjen mawigenius kod ekonomske skole... stajao ja pored dok je kupovao sendvic...on bio sa apriliom...

PS..kakva ti je ono kaciga sa rogovima...:D

hahhaha svi mene vide a ja nikog xD ccc ma jbg legendo malo gaciga ko kaciga xD malo furam hehe iskreno i neam druge :D

a ti znaci furas onu kacigu :cool: gotivna je :cool:
hehe.. gledam ja apriliu poznata mi...kad vidjoh kacigu i rogove..smijesno mi bilo...:D

ja stojim pored njeg i kupuje on sendvic kupujem ja sendvic...al bio sam nesto umoran pa mi se nije javljalo...:D
 
GOLF TZ je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
MawiGenius je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
vidjen mawigenius kod ekonomske skole... stajao ja pored dok je kupovao sendvic...on bio sa apriliom...

PS..kakva ti je ono kaciga sa rogovima...:D

hahhaha svi mene vide a ja nikog xD ccc ma jbg legendo malo gaciga ko kaciga xD malo furam hehe iskreno i neam druge :D

a ti znaci furas onu kacigu :cool: gotivna je :cool:
hehe.. gledam ja apriliu poznata mi...kad vidjoh kacigu i rogove..smijesno mi bilo...:D

ja stojim pored njeg i kupuje on sendvic kupujem ja sendvic...al bio sam nesto umoran pa mi se nije javljalo...:D
hahaha :D jasta neg da furam ma sad i ne furam ko kad i neam druge :D a slikacu je pa da se malo ibretite xD haha jbg legendo ja te nisam ni prepoznao ah ajd makr ti si mene prepoznao :D
 
Administrator
malo prije ervix na sjenjaku.... blicnuo sam mu, ali ne zato sto sam ga prepoznao vec zato sto mu desni far obasjava nebo :lol:
 
Član
Vidjen zatvoras i caus kod Omege, vidjen je i crni Golf 2 sav crn, kockasti farovi, zakucan samo sociva svijetla na njemu:cool:, a pri povratku iz Tz na cesti Zenica - Lasva vidjena raketa od auta, crni Golf 4 americkih tablica koje ubrzanje :icon_eek:
 
Top