Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
mora se malo :cool: :cool:
danas je bilo, parkiran kod akse, krug, pa parkiraj, pa prohodaj na kafu, pa krug, itd... :lol:
a i gdje ga parkiram sve, nece mi kaznu napisat, zvat ce maksuz pauka... :icon_rolleyes: :lol:
 
N

nenad

Vidio Nermina sa novom vozilicom, tek skonto kad sam vidio felge, opasan karavan ;)
 
nenad je napisao(la):
Vidio Nermina sa novom vozilicom, tek skonto kad sam vidio felge, opasan karavan ;)

hvala druze,napokon da me je neko prepoznao..i ja sam tebe vidio i svirao..uvjek sam te mijesao sa jednim drugim puntom ali veceras sam zastao pogledom na sirokog punta na semaforu i govorim kako je dobar,i kad si krenuo skontao sam da si ti i svirao...prelijepa mashina druze
a vidio sam i nodiash-a u slavinovicima cak sam zastao ali nije njega bilo u autu izgleda,parkirao sam se nekih 20m iza njega...prvi ut da vidim i njegovo auto lijepo,dotz mu je lego ko budali samar ;)
vidjen je takodjer i onaj tuzlak sa onom dvojkom u dvije boje farbanu(neznam tacno nick na forumu)tamnoplava i svijetloplava boja,kristalni stopovi,petokrake 16-ke,prelijep golf..
 
Top