Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
nisam vidio lovera ali mislim da sam ga cuo danas kad je prosao pored gimnazije ismet mujezinovic....Zuhdija jesi ono ti bio....:D
 
Član
admir jahic je napisao(la):
danas u Livnu , Bmwscaner pili pice ......frend ozujsku pije hahaha ,,,ja nista nisam da naglasim hahaha

jes majkemi nece nista da pije samo kenja nako mu je krov na golfu struho hahah
inace bio malo kod ekipe iz livna ok momcki samo svi pun gas stiskaju i sokove piju nevalja to :)
doduse ja i kolega promasili skretanje u Tomislav gradu i na kupresu zavrsili ali nije bilo problema imali smo paket pive u autu
 
bmwscaner je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
danas u Livnu , Bmwscaner pili pice ......frend ozujsku pije hahaha ,,,ja nista nisam da naglasim hahaha

jes majkemi nece nista da pije samo kenja nako mu je krov na golfu struho hahah
inace bio malo kod ekipe iz livna ok momcki samo svi pun gas stiskaju i sokove piju nevalja to :)
doduse ja i kolega promasili skretanje u Tomislav gradu i na kupresu zavrsili ali nije bilo problema imali smo paket pive u autu

da sam se ja nadro udimio bi grad i srusio stoliice one ,,sve nesto ovaj colu ovaj kavu cedevitu joj a ja spavo brto od prosle noci :spam:
 
Član
jel ko vozi bejli fiat punto sa crnom haubom i krovom nizak spusten felgice dobre i auspuh koji upada u oci ?????????????? jel zn ko imal ga na forumu viden u Lukavcu veceras
 

LSD

Član
stilo..nema ga na forumu,doso cojk curi malo u carsiju


@zatvoras kod BKC-a prije pola sata
 

LSD

Član
na poslu sam od 6 pa do ne znam ni ja kad....drugi puta...
i nemoj ovakve stvari u javnost....ima ovdje oniih koji ne gledaju nasim ocima XD...
(gusteru,triza,neksa ne javljajte se)
 
Član
Oggy je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
Danas Oggy u Buca potoku i to sa crvenim sirocom...mislim da je on :) prosao sam pored auta ljubicasta duks na pruge... nisam bio 100 siguran pa reko da se ne izofiram... tko da se nisam pozz.... xpxpxp

jesam ja bio, ne bi se izofirao, trebao si lupit sakom u krov, bemu, da vidimo ko je jaci :D

heh drugi put javni kada budes dolzio u B.P heh pozz ;)
 
Član
Eto funky u visokom na semaforu, trubnuli, a mislim da sam vidio i tvoje felge kod haketa, one bbs prao ih cojk :lol: :D
 
Član
Danas vidio prejaku Seat Ibizu na otoci. Mislim da je bila crna, felge odprilike 17-ke, dosta tankih krakova, zakucana. Blow off bash jebeno susti pri saltanju. max respect za uto.
 
Top