Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ahahaha,pa mahnel se kad meni :D koristim undercover nick D:
danas triza coolira,s piketom kafica,ma joj drama ljudi nekakvih se vidi

heheh....ja odozgo sa golfom izlazio na onoj raskrsnici kad se hoce u batvu...nisam mahao reko nes me sigurno vidjeti...:D
 
Član
Pike juce coolira u TZ u centru, ribe se okrecu za ibizom standardno i tak :D

Onaj sa crnim fiatom bravo HGT, borbet A felge ne znam koji mu je nik na forumu isto juce na brcanskoj vidjen,dobro mu ide ono cudo :cool:
 
Član
vidio danas dosta auta u sarajevu,golf crni sa dvije crvene pruge,tam kod stupa,ona dvica napucanih,astra opc neka auto kuca pisen a vratima,onad astra coupe u bbi centru oko 15-16-17h
ima lijepih autica ;)
 
Član
juce lov2xlr8 viden u gradu..prvo sto auto uzivo izgleda milion puta bolje a za zvuk da ne govorim..
 
vidjen haso u slavinovicima
vidjen daki na brcanskoj,ustvari sam bio iza njega i kad je skrenuo desno prema parkingu od trznog vidio sm da ti neradoi jedan zmigavac jer ti je zadnji radio ubrzanim taktom...idi kod remexa nek ti pregledaju da nije relej :D
 
vidjen maloprije lover sjedi s djevojkom ispred omege u lukavcu,skinuo ljetne gume sa golfa...neznam jesi li me prepoznao u karavanu(bora na 17") vidio sam da si gledao u auto,ali bilo mi ofirno da sviram,pokvarit cu ti koncepciju prodaje lafine :D
 
Top