Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
bordo honda u kiseljaku, znam da je sa foruma ali ne mogu se sjetiti nicka i u visokom crveni kec na bbs-icama.... ojjj sexa, ne vjerujem da je s foruma :cool:
 
Danas u Tojsicima ja mislim da nik ide cogent boy tako nekako sa golfom 4, i mislim da je ono on.
Vidim poznato auto, čova spustio sjedista i lagana muzika i ode prema kalesiji
 
Član
sub3r je napisao(la):
bordo honda u kiseljaku, znam da je sa foruma ali ne mogu se sjetiti nicka i u visokom crveni kec na bbs-icama.... ojjj sexa, ne vjerujem da je s foruma :cool:

Taj kec jeste od clana foruma ali odavno nije aktivan, "TICA" http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=688
kec je mozda 10cm od zemlje,radio ga je oko godinu i po a ispao je samo tako;)
 
Član
Viđena trizexova tempra na parkingu pred zgradom u Tz i viđen fiat marea crvena takođe mislim da je sa foruma isto :icon_biggrin:
 
Član
Danas sam bio u Sarajevu nadao sam se da ću barem mumu na rizli vidit ali jebena kiša nije prestajala :icon_smile: bio sam s crvenom c klasom i na povratku je ispred mene vozio od sa. do mostara bijeli passat abt čuniran pa da nije tko sa foruma hehe



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Muma je u Tuzli :D

a u 17h roki na husinu, guja se mnogo promjenila od kad sam je zadnji put vidio, mnogo lijepo izgleda :cool::cool:
 
Top