Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Ima paketov, komsija mi, onaj sto drzi na banji restoran, al ne znam jel on vozi ovog jos uvijek, nisam ga dugo vidio :icon_confused:
 
Legend
kavaz je napisao(la):
Ima paketov, komsija mi, onaj sto drzi na banji restoran, al ne znam jel on vozi ovog jos uvijek, nisam ga dugo vidio :icon_confused:

Ma jasta neg, Paketov, cak pise na njemu silver slovima PAKE

Jedini Passat bez zedera, alarma i ostalih sranja :D

Sto su rahmetli "cele" bile u Sarajevu, to je Pake nekad bio u TZ, al godine cine svoje i davno se povukao od svih belaja.
 
Član
George je napisao(la):
Danas sam bio u Sarajevu nadao sam se da ću barem mumu na rizli vidit ali jebena kiša nije prestajala :icon_smile: bio sam s crvenom c klasom i na povratku je ispred mene vozio od sa. do mostara bijeli passat abt čuniran pa da nije tko sa foruma hehe



Uploaded with ImageShack.us

izvini al moro sam, jel i mecka cunirana, posto vidim crna hauba, aa pises gore da je crvena ? :icon_question:
 
Član
S@jko je napisao(la):
George je napisao(la):
Danas sam bio u Sarajevu nadao sam se da ću barem mumu na rizli vidit ali jebena kiša nije prestajala :icon_smile: bio sam s crvenom c klasom i na povratku je ispred mene vozio od sa. do mostara bijeli passat abt čuniran pa da nije tko sa foruma hehe



Uploaded with ImageShack.us

izvini al moro sam, jel i mecka cunirana, posto vidim crna hauba, aa pises gore da je crvena ? :icon_question:


uglavnom nebitno tko je! htjeo sam reć da je dobar passat

cini ti se to je zbog naoblake :lol:
nemam bolje slike od ove sniježne a predstavit ću i nju jednom ;)



Uploaded with ImageShack.us
 
BHT Ovisnik
sandy_mo je napisao(la):
Col3 juce kod Mostarke cini mi se :cool:

jesam,imao nekih obaveza pa sam svukuda letao,mislim da je kico s kombiem isao u mahali,onakva voznja s kombijem od pekare mi samo na njega djeluje:D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
:lol::lol:

danas taman parkiram pred firmu kad mescini Jetta TDI svira:D


Upratio sam te i ja :lol:
slabo cunera ima ja danas obisao hercegovinu da starom kupim simens c 45. Kaze samo to je mobitel :lol::lol:
sandi_mo kraj xxl-a ali garant nije on :lol:
 
BHT Ovisnik
gdje's me vidio:D

u mene stari dan danas place za a50,svasta nesto sam mu davao,al sve on to polomi,onaj mu je bio suđen:D
 
Top