Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
onaj momak sa mazdom 3, siva i sa carbon folijama, danas negdje kod stare americke ambasade.. fino izgleda pravo ;)
 
Član
Passat B7 bjeli Svaki dan ga viđam Sarajevo/Vogosca/Ilijas isto da me lik prati :D Jeli neko sa foruma :icon_question:
 
Član
Juce u Prijedoru vidjen clan Salle - golf 2 siva jako jako spustena , angel eyes projektori u farovima , lijep golfic

Takodjer sam vidio i bijelu Lanciu extra zvuk ima ...
 
Legend
corradoM je napisao(la):
onaj momak sa mazdom 3, siva i sa carbon folijama, danas negdje kod stare americke ambasade.. fino izgleda pravo ;)

jeste, radi gore iznad
vidio sam ga i ja sinoc oko 10 kod elektroprivrede
 
Danas oko 14:30 na magistralnom putu M17 poslije Maglaja vidjen clan LitleDragon sa svojom brijom a ispred njega neki sa Astrom GTC ili OPC nisam siguran lagano me ljudi obidjose s desne strane :lol:
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
Danas oko 14:30 na magistralnom putu M17 poslije Maglaja vidjen clan LitleDragon sa svojom brijom a ispred njega neki sa Astrom GTC ili OPC nisam siguran lagano me ljudi obidjose s desne strane :lol:

odoše u Karlovac na opel meet :icon_biggrin:
 
Član
Danas oko 17:00h, vidjela sam golf 2, s tim da su naprijed farovi od jette,bbs felgice i ima bijele kocke okacene oko unutrasnjeg ogledala... jel to neko s foruma???
 
Top