Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Jbg, nisam bio siguran jesili ti, a konto sam se javit samo reko da ne fulim da se ne obrukam bezveze, i onda kad sam doso kuci vidim u garazi daj e to ta Honda. Iduci put se javim obavezno ;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Jbg, nisam bio siguran jesili ti, a konto sam se javit samo reko da ne fulim da se ne obrukam bezveze, i onda kad sam doso kuci vidim u garazi daj e to ta Honda. Iduci put se javim obavezno ;)

;);)
 
Član
passat b6, crna mat, zatamnjen, body kit, crni farovi i stopke, crvene felge.. ma strasan... nase table pa rekoh opet da provjerim da nije neko sa foruma... pred omegom ga vidio maloprije ;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
passat b6, crna mat, zatamnjen, body kit, crni farovi i stopke, crvene felge.. ma strasan... nase table pa rekoh opet da provjerim da nije neko sa foruma... pred omegom ga vidio maloprije ;)

i ja sam ga juce vidio na petrolu...extra auto...;)
 
Član
Sinoc kuliram tuzlom krenuh na pivu sa jarugom juznom pored hotela TZ kad se zacu neka grmljavina, mete motor nekih 120 do 150 iza njega golf 3 zalijepljena za zemlju iza jbg velike rore dvije zatim slijedi golf kec ljubicast na bocnom zadnjem staklu BHTUNING.COM izpisano i uporedu njega ja mislim da je neki mat crni audi jaje :icon_rolleyes: pola dlake je falilo da se i ja ispalim samo sam se plasio da mi nece dati da se poigram i ja sa njima :D, pola sata kasnije sjedim i pijuckam pivu prolazi mutant trizex-ov i mrda zemlju ispod sebe :lol:
 
mahe007 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
passat b6, crna mat, zatamnjen, body kit, crni farovi i stopke, crvene felge.. ma strasan... nase table pa rekoh opet da provjerim da nije neko sa foruma... pred omegom ga vidio maloprije ;)

i ja sam ga juce vidio na petrolu...extra auto...;)

Neki momak je vozio, mislim da nije niko s foruma
A inace oni crveni detalji su extra
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
to je slucaj 1:1000 da si me vidio :lol: inace ne vidis nista:lol:
Ovo je 1:1000 da sam bio pjesak, inace dabogda da bi te i danas skuzio da sam bio na svojoj direktorskoj poziciji :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ovoga passata ste vidjeli ?

398287_2951024531471_1137091453_32170000_27754702_n.jpg
 
Top