Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
lover maloprije preko puta stadiona... ne znam jel me uocio zeleni duks, crna trenerka, iz teretane isao... :icon_smile:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
pa ima tamo u mojoj temi sve detaljno,imao udes u mahali,polomio mostove,lafete,spone,zato kazem da cekam opravak,ono sto se vidi s vana je nista

Nisam vidio to, morat cu sad prelistat, ja konto neki kvar na motoru, sad je oprosteno ono :p :lol:
 
BHT Ovisnik
sandy_mo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
pa ima tamo u mojoj temi sve detaljno,imao udes u mahali,polomio mostove,lafete,spone,zato kazem da cekam opravak,ono sto se vidi s vana je nista

Nisam vidio to, morat cu sad prelistat, ja konto neki kvar na motoru, sad je oprosteno ono :p :lol:

ma kazem ti ja,nista nije otislo samo od sebe:D
 
Član
stefan je napisao(la):
danas vidio crveng keca u visokom oci su mi ispale, metalni branici bbs-ice u boji auta ma predobar kec, ne znam da li je lik na forumu nisam upratio ;)

to je ovaj mehanicar ''Tica'' sto ima bruku oldtajmera..to je prva keca sto je proizvedena...prelijepa...
 
Član
kako ja vas ne vidjam ba :D pa cak ni trizexa nema,neki dan u kalesiji mahao ibizi sivoj sa crnim krovom,ne znam jel s foruma
 
Član
Zatvoraš u Tojsicima...Razmjenili smo blicanja,,valjda si skuzio ko je...stvarno komso audi je za sve pohvale..:cool:
 
Član
Danas zatvoras kod tunela, svirkao sam :D

cini mi se i death_beat maloprije al nisam siguran jel on :icon_rolleyes:
 
Top