Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
fino izgleda ta skoda, vidjeo sam je i ja danas na stupinama....dobre fele;)

a sto bijeli branik, jeli treba na farbanje ili....nisam skuzio najbolje
 

OmO

Član
haso je napisao(la):
fino izgleda ta skoda, vidjeo sam je i ja danas na stupinama....dobre fele;)

a sto bijeli branik, jeli treba na farbanje ili....nisam skuzio najbolje

Ja mislim da treba na farbanje, evo kako izgleda :)

554124_3146069608272_1160987098_32437371_1420800711_n.jpg
 
Član
Da da To je Redzin audi ... da li je dao astru i jos para ili je kesirao xD nema ni ja pojma

U ove skod zvuk isto Ko u traktora xD xD xD hahaha .... fina skoda samo da je fino ofarba
 
vidio sam danas tu skodu, izvodi nesto ludjak :lol::lol:
i vidio crvenog Una, zakucan neke felge sljaste, jel neko s foruma:icon_question::icon_question:
 
Legend
GreenDevil je napisao(la):
vidio sam danas tu skodu, izvodi nesto ludjak :lol::lol:
i vidio crvenog Una, zakucan neke felge sljaste, jel neko s foruma:icon_question::icon_question:

Nije ali taj tip je doktor za Fiat, aka Amir Celo Tuzla Moluhe a uno je turbak :D
 
Legend
MuMa je napisao(la):
Da da To je Redzin audi ... da li je dao astru i jos para ili je kesirao xD nema ni ja pojma

U ove skod zvuk isto Ko u traktora xD xD xD hahaha .... fina skoda samo da je fino ofarba

Ja kontam ko mi svira sa rizla motora ;) hahah dobar dobar :cool:
 
Član
Bice nesto od Fabie (sem one galame tri klipa :D ), juce uzeo nize gume od mene i spustio je naprijed, sad vec lici na nesto, jos da ofarba branik :)
 
Član
Neki dan kao pješak pored omege, prođe ova fabija i dere se ko frizirani fićo prije :), uglavnom izazvala je samo smijeh lokani šetača studenata, ako mu je to bio cilj uspio je :)

Danas na tušnju viđen fokus kako se pati sa ležećim policajcem :)
 
Legend
aServis je napisao(la):
Neki dan kao pješak pored omege, prođe ova fabija i dere se ko frizirani fićo prije :), uglavnom izazvala je samo smijeh lokani šetača studenata, ako mu je to bio cilj uspio je :)

Danas na tušnju viđen fokus kako se pati sa ležećim policajcem :)

Koga si vidio mene ili mumu :D ja jedva i opet malo strugne
 
Legend
na toj fabiji nazad gewinde naprijed opruge, lagan motor pa legla nazad:D
danas nikog, pa cak ni mumu nisam vidio:D
 
Član
daki je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
vidio sam danas tu skodu, izvodi nesto ludjak :lol::lol:
i vidio crvenog Una, zakucan neke felge sljaste, jel neko s foruma:icon_question::icon_question:

Nije ali taj tip je doktor za Fiat, aka Amir Celo Tuzla Moluhe a uno je turbak :D

Piše mu ĆELO na zadnjoj šajbi, zviždi Uno ko lud :D I ovu vabiju sam danas vidio, uvijek se čudima kako imaju dobar zvuk za 3 klipa jbt, i fabrička ono na niskim obrtajima baš fin.
 
Top