Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
CoL3 je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
danas vidio sandia kod xxl-a,ja sviraj sviraj,nista on:D

Ma dzaba sve radio sam nesto oko auta nikog ne cujem i ne vidim kad radim oko ljubimca :lol: Iduci put svrati na pice :cool:

ja jos s posla umoran,sviraj sviraj,kontam mahnut ce da svratim na pice da malo ohanem,kad on nista:lol:
Eno sad ja nevaljam :D svrati ti slobodno :D pit cemo pice :cool:
 
BHT Ovisnik
sandy_mo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
danas vidio sandia kod xxl-a,ja sviraj sviraj,nista on:D

Ma dzaba sve radio sam nesto oko auta nikog ne cujem i ne vidim kad radim oko ljubimca :lol: Iduci put svrati na pice :cool:

ja jos s posla umoran,sviraj sviraj,kontam mahnut ce da svratim na pice da malo ohanem,kad on nista:lol:
Eno sad ja nevaljam :D svrati ti slobodno :D pit cemo pice :cool:
ma zezam se ja,isao s jednog posla na drugi,kuci ceka praona:D nego vazdan si mi oko kuce mozes slobodno naletit na kavicu kad je volvo oko kuce:D
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
jutros na sabahu vidio Erola,mimoisli se u Spionici

na haubi neke sličice i busjen na mjestu vozača :lol: Sinoć ona napucani bijeli A3 što je bio iz Sarajeva, došp i on malo u grad. :icon_biggrin:

 

LSD

Član
taj sa A3 se fura mnogo s autom...pokazuje ga svugdje :D
neku noc bio u LK...ja u Gracanici on dole...eto sad je i u srebreniku.jel se zna gdje je audi otisao?
 
Član
Ako Vas bas interesuje ovo auto je u VUKOVIJAMA :) ...... Od zivinca 10 KM .... Inace ja sam prije zivio blizu njega oko 4-5 kilometara od ovog momka i druzili smo se druzimo se i sada :) Inace je ovaj momak imao stvarno sva najbolja auta...
 
MuMa je napisao(la):
Ako Vas bas interesuje ovo auto je u VUKOVIJAMA :) ...... Od zivinca 10 KM .... Inace ja sam prije zivio blizu njega oko 4-5 kilometara od ovog momka i druzili smo se druzimo se i sada :) Inace je ovaj momak imao stvarno sva najbolja auta...
Redza?!
 
Član
ja ga vidio neki dan ispred kafane one sto ima poslije kalesije, a prije skretanja za sapnu :D

a vidjao ga i prema zivinicama, makar se voza covjek, nije kupio auto da mu stoji ;)

a i sinoc na jali ekipe se neke skupilo tona cini mi se, a danas nenad u ulici, puntac u fullu
 
Član
CoL3 je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
danas vidio sandia kod xxl-a,ja sviraj sviraj,nista on:D

Ma dzaba sve radio sam nesto oko auta nikog ne cujem i ne vidim kad radim oko ljubimca :lol: Iduci put svrati na pice :cool:

ja jos s posla umoran,sviraj sviraj,kontam mahnut ce da svratim na pice da malo ohanem,kad on nista:lol:
Eno sad ja nevaljam :D svrati ti slobodno :D pit cemo pice :cool:
ma zezam se ja,isao s jednog posla na drugi,kuci ceka praona:D nego vazdan si mi oko kuce mozes slobodno naletit na kavicu kad je volvo oko kuce:D
Cesce sam dole nego ti :lol: naletit cu jednom :cool:
 
Death_beat je napisao(la):
MuMa je napisao(la):
Ako Vas bas interesuje ovo auto je u VUKOVIJAMA :) ...... Od zivinca 10 KM .... Inace ja sam prije zivio blizu njega oko 4-5 kilometara od ovog momka i druzili smo se druzimo se i sada :) Inace je ovaj momak imao stvarno sva najbolja auta...
Redza?!
Tako je u vukovijama je sad


Jest Redzin je, dao astru i 5 milja za audija

A neka crvena skoda fabia, sa bijelim prednjim branikom po tz se vozika, ima zvuka dobrog
Nez jel neko s foruma:icon_question:
 
Top