Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Anes_mo je napisao(la):
funky je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
U prosli petak sam vidio funkya mada ga neznam nikako :cool:
Prepoznao sam ga po golfu od Oggya ja mislim da je ono bivsi njegov golf ;) ;)

trebo si se razmahat ;)

Vidio sam te i ja danas izlazis iz sjevernog ono 3 , golf na celicarama ;)

Tibora isto valjda po trebu dosao 14 na fabiji

jasta, kod nas gore snijeg, pa moram celicarat :D sexy su mu i one :D
 
Član
veceras oko 22:30 lover kod Inter Auta....
Armin_tz kod mercatora oko 23:15 ..extra uradjen zadnji branik;)
Golf_2_1.6_tdI redovno po gradu...i lupa auto (stari drifter):D:D
 
sreo gustera u svrakinom, extra zujalica, samo kako prolazi s murijom na kraj sa one tri LED pozicije, bez svjetala??????
 
Član
vidio clana GTI TDI, jesi ti brate ono cetvorka 2 vrata O.CT nazad? jesi me skontao? ja mislim se hocul bibiknut, necu, jesil to ti...
 
bio maloprije sa freak_vw1983(alen fotoman :D) na kafici,zalijepio se posle toga malo dulox-u i njegovom suvozacu(mislim da je triza) na zadnju karambolku od astre :D ,i kada sam se vracao kuci slusao sam kako haso dere punta protiv nekog peugeota 307 kod kipova,hehe bacio sam mu "blink na sva cetiri" ali mislim da me nije registrovao,ali tako je to kad covjek vozi karavana... :lol:
 
vidjen danas oko 12 sati Nodiash@ u banovicima(prva krivina posle pruznog prelaza na ulazu u banovice),vidjen i Lover kod autopraone prekoputa metalotehne svirao sam mu ko budala ali nije me mogao prepoznati jer sam bio u tamnoplavom Polo-u iza njega.. :D
jao zvuka kod V6 monstruma... :icon_eek:
 
Član
od danas se ne vozam ahhaa,kazu kazne za folije lijepe :D
ee skonto sam neko bibikanje,al kasno :)

a vidio sam danas eddu kako slaze gasove sa golfom,a ja sam bio undercover pa sam ga pustio mlao da ocejfi
 
Član
neku noc Triza na EP kod ekonomske... ja ispred prolazim gledam u njeg( ja pjehe iso) ali mi ofirno bilo da pridjem...:D ja opet kod zgrade on opet prodje...:D
 
Top