Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Nexus je napisao(la):
Bora od Nermina Suljagica parkirana ispred omege :icon_biggrin:

jes vidio sta je auto... :D
djes ti bio?jesil opet smekao koleginice iz best-a...
imala kona danas odbranu diplomskog pa malo navrnuo...vidio sam mislim code_kr-ovu zlatnu dvicu na parkingu iza omege...


ah da,vidio sam i mr.shadow-a u banovicima jutros...mislim da je njegova ona singleframe petica...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
Bora od Nermina Suljagica parkirana ispred omege :icon_biggrin:

jes vidio sta je auto... :D
djes ti bio?jesil opet smekao koleginice iz best-a...
imala kona danas odbranu diplomskog pa malo navrnuo...vidio sam mislim code_kr-ovu zlatnu dvicu na parkingu iza omege...

nisi brate,to je neka kopija:lol::lol: al ako sutra budes dolazio mozda me i vidis,jer sam sutra u Tuzli;),cut cemo se ako budem imao vremena.

e da vidio i green devila u Bingetu,on i zensko mu.
 
vjeruj da sam se omisljao,sumnjao sam i na onu dvicu od caus-a,ali je kod njega naprijed onaj spoiler a kod ovog je bio stock branik...
slicne vam boje,a ovaj na parkingu bio malo mastan(prljav :D)
 
Legend
ma ja bio u bestu malo smekao kolegice i tako,ono opusteno hehe
bora je da valja ;)
ako si tu zlatnu dvicu vidio iza omege tamo na onom parkingu kod one kopirnice to je onda causova,jer sam vidio da je bila parkirana tu danas,i kod njega je sada obicna uska karambolka kako ja znam,i bio je mastan :D
 
Nexus je napisao(la):
ma ja bio u bestu malo smekao kolegice i tako,ono opusteno hehe
bora je da valja ;)
ako si tu zlatnu dvicu vidio iza omege tamo na onom parkingu kod one kopirnice to je onda causova,jer sam vidio da je bila parkirana tu danas,i kod njega je sada obicna uska karambolka kako ja znam,i bio je mastan :D


eh onda je njegova,vidio sam da je neko naš.. :icon_smile:
a jesi li vidio kako sam zgulio naprijed nasavak(lip) od ivicnjak,doslo mi da placem kad sam cuo kako je strugnulo... :icon_cry:
 
Legend
joj vidio sam neke crne plastike odmah na onom trotoaru al kontam nisi ti,u sta si gledo jebo ga ti :D
 
Top