Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
@aservis, kod mene su samo bila kondenz isparenja molicu lijepo :D plavicastu notu dimu je dodavala dizel dzeta ispred mene :))))
 
Član
trizex je napisao(la):
@aservis, kod mene su samo bila kondenz isparenja molicu lijepo :D plavicastu notu dimu je dodavala dizel dzeta ispred mene :))))
Veli stari sta ono onaj radi, ma reko gasi mu se auto :lol:

adams je napisao(la):
neko vecr aServis parkiran u merkatoru, pored mene :p

Nisam siguran mislim da sam vidio
 
Član
aServis je napisao(la):
trizex je napisao(la):
@aservis, kod mene su samo bila kondenz isparenja molicu lijepo :D plavicastu notu dimu je dodavala dizel dzeta ispred mene :))))
Veli stari sta ono onaj radi, ma reko gasi mu se auto :lol:


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :lol::lol::lol::lol::lol: kralj za medalje :lol::lol:

Limpija nema fajde spominjati,redovno na parkingu,samo sada ulazi u rikverc,da svako vidi devile :p :D
 
Član
cliocup je napisao(la):
evo malo Limpi se obrazuje a škodilak ga čeki.....drugi put zvrkni na kufa kod nas je samo 0,70KM;)

sljedeci put zovem na kafu, tj. ovaj vikend ;)


a komsija mora se malo, dobro je aku. jos drzi :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
cliocup je napisao(la):
evo malo Limpi se obrazuje a škodilak ga čeki.....drugi put zvrkni na kufa kod nas je samo 0,70KM;)

sljedeci put zovem na kafu, tj. ovaj vikend ;)


a komsija mora se malo, dobro je aku. jos drzi :D

važi braco prođeš tamo iza škole caffe Kameleon parkiraš i tu sam ti ja vikendom preko dana;)
 
Član
vozio sam sinoc tranzitom iza crvenog punta 2, ima mescini protocni lonac jap, ja skrenuo na bistrik, a on desno, ne moze mi naum past kako se zove ona ulica. mislim da je neki forumas jer znam da sam vidio tog punta nekad na forumu. :icon_biggrin:
 
Top