Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

BHT Ovisnik
vidio na Balasevicu kolegu Aditas s djevojkom:icon_smile:
onda s geletom obavio neku transkaciju,isto tako s emirEX-om,punto je strasan:cool:
te isto jos jednu malo vecu transakciju s deez.om isto tako,momak je prva liga,jest da sam skoro okasnio na kocert,al mi nije zao,mnogo mi jos i pomogao,volio bih da sam imao vremena da ostanemo duze da sjednemo na pice,raja samo takva:cool::cool:
 
Član
dakijeva vozilica standardno pred Remex-om
u tz vidio kolegu nenada, drago mi je sto smo se upoznali
jutros kad sam krenuo vidim suljaginu makinu parkiranu pored puta,, a sad kad sam se vracao uocim ga na husinom, na onoj pumpi,, i moradoh se vratit makar da se pozdravimo:cool::cool:
 
edo_benz je napisao(la):
nermin suljaga izlazi na autoput pa drobi neda mu niko prednost :D
:lol: :lol: :lol: ... ja idiot slusam brata da nakoso zarezem magistralu,ali dok se nerko nije okrenuo prema gradu nije ni mogao maknuti....
vidio sam te mrako danas ranije,oko 10 na istom mjestu,predobro izgleda onaj grudnjak na kadiji... ;)

armin jaran maksuz stade da se pozdravimo,svaka cast ;)
Vjerujes da sam one kapice sa ventila proxxon frezom skidao sa ventila,dva sata.... :icon_mad:
 
Član
hahaha a jesam se ismijao ono hocers da izletis cimnes ma jok pa tam pa vam na kraju ode kroz grad :lol:,ja htio da izadjem da zaustavim saobracaj da kazem pustite zujana :D :lol:
 
Top