Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
:lol::lol::lol::lol: opet si muhljo po Capardama jedan dan samo kad te nadju objesenog za jaja ispod nadvoznjaka...
 
Član
haha idem brzo tom dionicom nemogu me uhvatit :D

a ne bio sam u parku ti ides oko pola 4odprilike sta ja znam sat mi ide unazad :icon_biggrin:
 
Član
oko 11 kod jupitera, lover i jos neki audi parkirani, stoje tu na standardnom mjestu, nisam stigao da vidim ko sve ima, ganjao neke djevojcice u polu :lol:
 
Član
veceras vidjeni haso kod kipova, trizex u slavinovicima i na kraju dulox u kalesiji sve talijani:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Administrator
kavaz je napisao(la):
oko 11 kod jupitera, lover i jos neki audi parkirani, stoje tu na standardnom mjestu, nisam stigao da vidim ko sve ima, ganjao neke djevojcice u polu :lol:

moj ti naudi:D

ljudi izvinite na spamu, morao sam;) odo se banovati:lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sinoc po zepcu vozam tamo vamo, nigdje vas cunera, nikog nema,,, samo one djevojcice ondje kod doma, ostalo mrtvo, gdje je ta raja:icon_confused:

bio sam ja u gradu,cunerska kolica su bila parkirana iza suda od 19h - 23h trebao si tamo zavirit,opazio bi ja tebe ali neke su me safatale bile
 
Član
kavaz je napisao(la):
oko 11 kod jupitera, lover i jos neki audi parkirani, stoje tu na standardnom mjestu, nisam stigao da vidim ko sve ima, ganjao neke djevojcice u polu :lol:

ma malo se druzili,jedan audi je clan foruma a drugi nije
vidjoh gocu prije pola sata :)
dakija neki dan focus novi i to :)
trizexa i duloxa redovno cujem a i vidim
 
Top