Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
daki je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
I sa Bulexom sam bio u Hotelu Tuzla;););)

Jel to i on hoce da ide. Hajd i meni šta naštelite, i ja bi rado dole.

Brate ja zadnji mjesec dana svaki dan apliciram za razne pozicije...
imam oko 20 CV-a ....:D:D
A da i Bule stari igrac hoce da opet ide dosadilo mu kuci sve isto ista piva i meza...


A evo 2 sitea na koja apliciras sa CV-om

http://www.dyncorprecruiting.com/ext/subpage.asp

http://www.fluor.com/careers/Pages/logcap_iv_opportunities_search.aspx
 
sarajlic na govozdenom mostu opet passata rasturio sta li je sad radio i ugradjivao nije bilo prednjeg lijevog tapacirunga na vratima :D al imam oko :lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
sarajlic na govozdenom mostu opet passata rasturio sta li je sad radio i ugradjivao nije bilo prednjeg lijevog tapacirunga na vratima :D al imam oko :lol::lol::lol::lol:

Damping brate damping,sto nisi skreno na sok i cokoladu ja i rodjak od cure,dampirali prednja vrata pasanera,sutra cemo zadnja ;)

vidjen ArminM chuner jutros kraj scene se vozika i uziva :cool:
 
Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
sarajlic na govozdenom mostu opet passata rasturio sta li je sad radio i ugradjivao nije bilo prednjeg lijevog tapacirunga na vratima :D al imam oko :lol::lol::lol::lol:

Damping brate damping,sto nisi skreno na sok i cokoladu ja i rodjak od cure,dampirali prednja vrata pasanera,sutra cemo zadnja ;)

vidjen ArminM chuner jutros kraj scene se vozika i uziva :cool:

ej da je meni do soka doc :D s posla isao umoran ko pas da sam isao pjeske sigurno bi zastao a ovako nista u prolazu s autom
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
sarajlic na govozdenom mostu opet passata rasturio sta li je sad radio i ugradjivao nije bilo prednjeg lijevog tapacirunga na vratima :D al imam oko :lol::lol::lol::lol:

Damping brate damping,sto nisi skreno na sok i cokoladu ja i rodjak od cure,dampirali prednja vrata pasanera,sutra cemo zadnja ;)

vidjen ArminM chuner jutros kraj scene se vozika i uziva :cool:

ej da je meni do soka doc :D s posla isao umoran ko pas da sam isao pjeske sigurno bi zastao a ovako nista u prolazu s autom
navrni sutra hebemu misa,no da neidemo u off :icon_exclaim: cujemo se kad zavrsis na poslu ;)
 
istopit ce se off nemoj se sikirat :lol: javim ti se mozda jer ako sutra dobijem auto ima da ga pregledam ko ginekolog medjunozje :lol::lol::lol::lol::lol::lol: poslije posla pa ti se javim da se nadjemo ;)
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
istopit ce se off nemoj se sikirat :lol: javim ti se mozda jer ako sutra dobijem auto ima da ga pregledam ko ginekolog medjunozje :lol::lol::lol::lol::lol::lol: poslije posla pa ti se javim da se nadjemo ;)

aBd ako ga dobijes tek tad ima da se vidimo da i ja pogledam briju :cool::cool::cool:
masala
 
Početnik
Na putu prema Bijeljini, oko Kladnja negdje sreo "guju", roki_actros, sa renoom prodje, i opet u povratku ga sretnem, blizu Zivinica..i malo poslije u Stuparima sreo Causa sa golfom... a u Tuzli nijednog chunera..

Pukijevi golfovi u avliji stoje, mislio sam stat, al guzva, narod lubenice kupuje, ne moze se prici :cool:
 
Početnik
roki_actros je napisao(la):
Hjoojj kojim si autom bio, nisam te nikako opazio..

pretpostavio sam, sa crnom borom..al sve je bilo u onim krivinama, tesko si me mogao primijetit, mada sam svirao ko mahnit, drago mi sto u onoj sumi chunera vidim :cool:
 
Top